Rodzina Monet – czemu warto przeczytać tę serię książek?

0
2646
fot. materiały prasowe

Szukasz książki dla siebie oraz dla starszych dzieci? Nie wiesz po jaką serię sięgnąć, by dzięki niej móc poczytać nie tylko o ciekawych przygodach konkretnej postaci, ale również wraz z nią przeżywać mnóstwo emocji? Jest spore prawdopodobieństwo, że spodoba Ci się seria książek Rodzina Monet, które przedstawia życie i potyczki 15 letniej Hailie. Czy będzie to pozycja, która świetnie wkomponuje się w Twoje potrzeby?

Seria Rodzina Monet – trochę o emocjach, trochę i rodzinnych związkach! Czy to książki dla Ciebie?

Cała seria Rodzina Monet składa się dokładnie z 3 tomów, w których pierwszy opowiada historię początków Hailie 15 letniej dziewczynki, która po stracie rodziców trafia pod dach 5 braci. Dystans, który utrzymują bracia, zupełnie nowy, bogaty dom, inne miejsce, jak również pieniądze, których nigdy nie doświadczała w takiej ilości sprawiają, że dziewczyna musi zmienić swoją życiową postawę i odnaleźć się w nowej sytuacji.

W praktyce okazuje się, że nowe życie, choć bogate i urozmaicone, wcale nie jest łatwiejsze, a jej poczucie samotności i niezrozumienia narasta.

Do tego dochodzą jeszcze mroczne sekrety z życia braci, jak również przygody, które stają się głównym elementem fabuły. Jak w tym wszystkim poradzi sobie Hailie? Tego wszystkiego dowiesz się czytając książki należące do serii – 3 część, o nazwie „Rodzina Monet. Perełka„, już w maju będzie w sprzedaży.

Dlaczego warto sięgnąć po serię książek Rodzina Monet? Sprawdź koniecznie!

Przede wszystkim jest to fajna pozycja przygodowa, dla każdego, kto lubi spędzać czas na czytaniu lektur dość lekkich i przyjemnych w odbiorze.

Na pewno będzie to dobry kompan na leniwe spędzenie czasu na wakacjach, jak również w podróży. Po taką książkę można także sięgnąć spędzając popołudnie w fotelu, czy na kanapie. Nie zmienia to faktu, że jest to także książka godna polecenia dla każdego, kto pragnie odkryć nowe emocje, poczytać o tym, jak sobie z nimi radzić i co więcej, jak odnieść się do różnych, życiowych sytuacji.

Czy jest to książka dla osób w różnym wieku? Na pewno sprawdzi się w gronie osób dorosłych, ale i młodzież znajdzie w tej serii coś, dla siebie!

Seria Rodzina Monet, dla osób poszukujących książki z przygodą w tle i fascynującego życia

Seria książek Rodzina Monet jest nie tylko powieścią o towarzyskim życiu 15-dziewczyny, ale przede wszystkim o tym, jak w trudnej sytuacji utracenia rodziców i zmiany otoczenia trzeba poradzić sobie z emocjami, które towarzyszą takiej traumie. Hailie może stać się każdy z nas, osób, które nagle dotyka tragedia. Warto zatem zrobić wszystko, by w takich momentach życia dobrze poznać swoje wartości, kierować się nie zawsze rozsądkiem, ale również poszukiwać własnego ja.

Warto pamiętać, że Rodzina Monet to 3 niezależne tomy będące kontynuacją przygód Hailie. Najnowszy tom swoją premierę będzie miał w maju. Warto sięgnąć po niego nie tylko w ramach kontynuacji poznania dalszych przygód dziewczynki, ale przede wszystkim także po to, by na nowo odkrywać swoje emocje.

Już wiesz, dlaczego sięgnąć po kolejne tomy powieści Rodzina Monet? Sprawdź, recenzje i poszczególne tomy, by tego lata móc poznać ciekawą przygodę Hailie i jej braci.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here