Niebezpieczna przesyłka w firmie kurierskiej. Na szczęście fałszywy alarm

0
146
fot. KMP Zielona Góra

Zielonogórscy policjanci wspólnie z kolegami z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji KWP w Gorzowie Wlkp. sprawdzali wczoraj informację o ładunku wybuchowym, który mógł znajdować się w jednej z paczek przekazanych firmie kurierskiej. Na szczęście dla wszystkich, w podejrzanej przesyłce nie było wybuchowego materiału.

 Niebezpieczna paczka?

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze otrzymał informację o podejrzanej paczce znajdującej się w jednej z firm kurierskich. W paczce według informujących mógł znajdować się materiał wybuchowy.

– Na miejsce pojechały patrole policji oraz policjanci z zabezpieczenia pirotechnicznego KMP wraz z Roxi, psem wyszkolonym do wyszukiwania materiałów wybuchowych. Pracownicy formy zostali ewakuowani z budynku. Na miejsce przyjechali również pirotechnicy z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji KWP w Gorzowie Wlkp. – informuje zielonogórska policja.

Paczka została sprawdzona, w środku nie było niebezpiecznych materiałów, pracownicy firmy wrócili do swoich zajęć. – Pochwalić należy ich czujność oraz właściwą decyzję o powiadomieniu policji – zapewnia policja.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here