Program ułatwiający prowadzenie przedszkola

0
286
fot. materiały prasowe

Zarządzanie przedszkolem to trudne i odpowiedzialne zadanie, szczególnie jeżeli placówka ma pod opieką większą ilość dzieci. Warto zatem skorzystać z nowoczesnych narzędzi, które ułatwią taką pracę.

  1. Bezpieczny program dla placówek przedszkolnych

  2. Możliwości systemu inso

  3. Dlaczego warto wypróbować program?

Dodatkowo dzięki nowej promocji dyrektorzy przedszkoli mogą do końca wakacji używać programu do zarządzania przedszkolami bez żadnych opłat. Jest to najlepszy sposób na to, aby przetestować możliwości systemu.

Bezpieczny program dla placówek przedszkolnych

Popularny program inso to obecnie najbezpieczniejsze narzędzie ze wszystkich, które można wykorzystać do zarządzania przedszkolami. Dzięki prostej obsłudze i dużej ilości wbudowanych modułów korzystanie z aplikacji jest bardzo intuicyjne, a jednocześnie pozwala usprawnić i zautomatyzować wiele procesów. To natomiast pozwala zaoszczędzić czas dyrektorom placówek przedszkolnych, którzy mogą go wykorzystać na inne rzeczy.

Możliwości systemu inso

Coraz więcej placówek w całym kraju decyduje się na to, aby zakupić system zarządzania przedszkolem. Przemawia za tym wiele argumentów, gdyż możliwości systemu są naprawdę duże. Program Inso pozwala między innymi automatycznie wystawiać faktury, w kilka sekund sprawdzić obecności, zarządzać posiłkami i księgować płatności. Aplikację można zintegrować z czytnikami, a dzięki wbudowanemu generatorowi raportów w dowolnym momencie można mieć dostęp do najważniejszych informacji. Największą zaletą wspomnianego systemu inso jest jednak to, że wszystkie te opcje dostępne są z jednego narzędzia. Nie trzeba więc kupować kilku programów i tracić czasu na uczenie się ich obsługi, bo każda istotna przy prowadzeniu przedszkola funkcja dostępna jest w jednej aplikacji.

Dlaczego warto wypróbować program?

Warto również wspomnieć o tym, że program do obsługi przedszkola zapewni lepszą komunikację z rodzicami. Bezpośrednio z aplikacji można wysyłać wiadomości i ogłoszenia do rodziców oraz kontrolować osoby, które zostały upoważnione do odbierania dzieci. Nowoczesna aplikacja usprawni zdalne nauczanie. Wbudowany czat wideo umożliwi prowadzenie zajęć przez internet, prowadzenie dziennika elektronicznego (według najnowszych wytycznych przygotowanych przez MEN), a przy okazji zapewni dyrektorowi wgląd we wszystkie działania nauczycieli. Dostawca oprogramowania zapewnia każdemu klientowi wsparcie techniczne, więc w razie problemów z programem można szybko uzyskać pomoc telefoniczną, mailową lub przez specjalny czat.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here