Prezydent publikuje wizerunek sprawców miejskich dewastacji (WIDEO)

7
8026

Zgodnie z zapowiedziami prezydent opublikował wideo z monitoringu, na którym widać dziewczynę, która niszczy miejską własność. Wyrywa kwiaty, przestawia ławki.– Informujemy, że sprawcy dewastacji nie zgłosili się do Urzędu Miasta w wyznaczonym terminie. W zawiązku z tym publikujemy materiał z miejskiego monitoringu. Sprawę w trybie natychmiastowym zgłaszamy także na policję. Jednocześnie prosimy mieszkańców o pomoc w ustaleniu sprawców tych dewastacji – poinformował prezydent miasta Janusz Kubicki.Dewastacje w Zielonej Górze – szukamy sprawców.

Informujemy, że sprawcy dewastacji nie zgłosili się do Urzędu Miasta w wyznaczonym terminie. W zawiązku z tym publikujemy materiał z miejskiego monitoringu. Sprawę w trybie natychmiastowym zgłaszamy także na policję. Jednocześnie prosimy mieszkańców o pomoc w ustaleniu sprawców tych dewastacji.

Publiée par Janusz Kubicki sur Mardi 11 juin 2019

 

PODZIEL SIĘ

7 KOMENTARZE

  1. Co za tępa dzida! Tylko do klęczka się nadaje … (przepraszam za wulgaryzm ale patrząc na nią i jej zachowanie to takie mam skojarzenie). I gdzie byli rodzice tych dzieciaków? Samopas?
    Bardzo dobrze Panie Prezydencie, że Pan to opublikował! Teraz ich ścignąć i pociągnąć do odpowiedzialności (w przypadku tych dzieciaków na Wzgórzu to rodziców)!

  2. Szef Miasta złamał zasady RODO. O publikacji wizerunku nie można samemu decydować.
    Akt wandalizmu nie podlega oczywiście żadnej dyskusji ale RODA obowiązuje wszystkich.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here