Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Lubuskiem. Ale do Zielonej Góry nie przyjedzie

5
2395
Duda w Zielonej Górze
fot. ZielonaNews.pl

Dzisiaj, 2 lipca, prezydent Andrzej Duda przyjedzie z wizytą do woj. lubuskiego. Odwiedzi Sulęcin i Nową Sól. Do Zielonej Góry nie przyjedzie.
Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Lubuskiem

To już kolejna wizyta w Lubuskiem w tym roku. 29 maja A. Duda odwiedził Zieloną Górę (zobacz: Relacja z wizyty prezydenta Andrzeja Dudy). Dzisiaj przyjedzie do Sulęcina. Prezydent z mieszkańcami spotka się o 16.30 przy ul. Młynarskiej 1. Potem pojedzie do Nowej Soli na plac przy plebanii kościoła św. Antoniego przy ul. J. Piłsudskiego. Nowosolanie prezydenta będą mogli spotkać o 20.15.  – godz. 20.15

– Już 12 lipca II tura wyborów Prezydenta RP. Andrzej Duda potrzebuje naszego wsparcia i pełnej mobilizacji. Rozmawiajmy, przekonujmy i zachęcajmy do głosowania – nawołuje na swoim Facebooku Grzegorz Maćkowiak, samorządowiec.

PODZIEL SIĘ

5 KOMENTARZE

  1. nie przyjedzie do Zielonej tak jak nie weżmie udziału w debacie telewizyjnej( w szczujni TVP to by był) bo ma CYKORA. Zielonogórzanie to mądrzy i oświeceni ludzie a nie jak ten zmanipulowany zaścianek

  2. Kiedyś mówiono na to miasto Czerwona Góra…. Potem głosowano tu na sld ale teraz na ateistów i apostatów z PO! Czaskoski deprawant i psychopatyczny kłamca cieszy się tu wielkim powodzeniem. Biada temu miastu!!!

  3. Wcale sie Prezydentowi nie dziwię. Zielona Góra to bastion komuny i ortodoksyjnych liberałów.
    Tu nie z kim rozmawiać. To beton wybierany przez samych siebie od wielu lat. Te same nazwiska

  4. Prawda Zielona Góra to miasto komunistów, tępaków, którzy krytykują PIS, a nie widzą błędów PO. Prezydent Duda to mądry człowiek, oby PO już nigdy nie doszło do władzy.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here