Poszukiwani sprawcy pobicia w jednym z klubów w Zielonej Górze

0
1997
fot. Monitoring miejski

– Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej  Policji w Zielonej Górze poszukuje 2 mężczyzn, którzy wieczorem 31 grudnia 2022 roku na ulicy Niepodległości 8A przy lokalu „One Love” w Zielonej Górze brali udział w pobiciu mężczyzny. Wszystkich z Państwa, którzy rozpoznają osoby na zdjęciach prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z zielonogórską komendą – informuje Małgorzata Barska z zespołu prasowego policji. 

Jak wyjaśnia policja do zdarzenia doszło 31 grudnia 2022 roku. – Sprawcy kopali pokrzywdzonego po całym ciele i bili go pięściami narażając na poważny uszczerbek na zdrowiu. Tożsamość dwójki z grupy sprawców nie została dotychczas ustalona – tłumaczy M. Barska.

Upublicznienie wizerunku mężczyzn

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjantki prowadzącej postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych mężczyzn. – Wizerunki sprawców zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu miejskiego w Zielonej Górze – informuje policja.

Rozpoznajesz te osoby?

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 7952150 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 7952411 bądź mailowy: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here