Na tych półkoloniach będzie świetna zabawa! Zapisy trwają

0
764
fot. Mała Akademia Sportu

Półkolonie Zielona Góra. Wakacje już coraz bliżej! Szukasz ciekawych zajęć dla Twojego Dziecka? Zobacz ofertę Aktywnych Półkolonii w Zielonej Górze!

Półkolonie Zielona Góra. Z Małą Akademią Sportu nie będzie nudzić się latem

Mała Akademia Sportu przedstawia ciekawą ofertę półkolonii w Zielonej Górze dla dzieci od 6 do 14 lat. W okresie wakacji 2019, zaplanowano dwa turnusy: 1-5 lipca oraz 12-16 sierpnia. Półkolonie odbywać się będą w godzinach od 8:00 do 16:00. W programie jest mnóstwo zajęć sportowych i edukacyjnych.

Półkolonie w Zielonej Górze ze sportem, zabawą i nauką

Półkolonie Zielona Góra
fot. Mała Akademia Sportu

Sport, nauka, zabawa – to właśnie te trzy słowa najlepiej opisują 5-dniowy wypoczynek w mieście. Bogaty program gwarantuje, że każde dziecko znajdzie swoje ulubione zajęcia i będzie chętnie w nich uczestniczyło ze swoimi rówieśnikami.
Wśród aktywności sportowych na naszej półkolonii, znajdziecie naukę podstaw gry w tenisa ziemnego, naukę pływania pod okiem wykwalifikowanego instruktora, a także gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka). Blok edukacyjny to fascynujące zajęcia robotyki i programowania z wykorzystaniem klocków LEGO®, szalone eksperymenty chemiczne, gry i zabawy w języku angielskim oraz wykłady tematyczne np. o pierwszej pomocy – zapewnia organizator.

Gdzie na półkolonie? Zielona Góra za sprawą Małej Akademii Sportu stanie się centrum zabawy!

Półkolonie w Zielonej Górze z Małą Akademią Sportu
fot. Mała Akademia Sportu

W wakacje najważniejsza jest zabawa, dlatego każdego dnia organizator zapewnia jej całą masę! Na uczestników czekają takie aktywności, jak: olimpiada sportowa, warsztaty szycia/ rękodzieła, zajęcia o tematyce survivalu, gry planszowe, taniec, programowanie dronów, bitwa wodna, gry na konsoli oraz wiele, wiele więcej.
Zajęcia na półkolonii odbywają się w grupach ok. 10 os., z podziałem na wiek i zainteresowania. Organizator zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców i instruktorów, dwudaniowy obiad, wodę przez cały dzień oraz wszystkie atrakcje w cenie. Wypoczynek dzieci i młodzieży podlega kontroli kuratorium i innych służb. Zapraszamy do rezerwacji miejsc – zachęca organizator. Poniżej znajdziecie fotorelację z półkolonii z Małą Akademią Sportu.

Zapisy na półkolonie w Zielonej Górze

Chciałbyś skorzystać z ciekawej oferty Małej Akademii Sportu? Więcej informacji na temat półkolonii i zapisów uzyskacie:

Mała Akademia Sportu:

telefon: 785 236 735
www: https://aktywnepolkolonie.pl/polkolonie/
email: biuro@malaakademiasportu.pl

Zobacz nas także na Facebooku: https://www.facebook.com/mala.akademia.sportu/

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here