Policja nadaje komunikaty przez megafony, żeby się nie gromadzić (WIDEO)

0
1090
fot. ZielonaNews.pl

Zielonogórscy policjanci, podobnie jak pozostałe jednostki policji w kraju, podejmują działania mające na celu informowanie o zasadach związanych z zakazem przemieszczania się. Spytaliśmy rzeczniczki policji, czy policjanci ukarali już jakieś osoby w Zielonej Górze łamiące ten zakaz. Usłyszeliśmy, że póki co funkcjonariusze stosują środki prewencyjne.

Czytaj dalej za reklamą —->
Z megafonów słychać komunikaty informacyjne

Czytaj dalej za reklamą —->
Policjanci działają głównie informacyjnie. Mamy specjalne komunikaty, które nadajemy przez megafony, jeśli zobaczymy grupę ludzi, która nie powinna być razem, gromadzić się. Nie mam informacji o tym, żebyśmy wyciągali już konsekwencje. Na razie informujemy, że to rozporządzeni obowiązuje – poinformowała nas Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Komunikaty policji także w Zielonej Górze

Czytaj dalej za reklamą —->
Na stronie Lubuskiej Policji pojawił się film prezentujący sposób w jaki działa policja. Jest to film zrealizowany w Świebodzinie, ale rzeczniczka naszej policji zapewnia, że podobnie jest również w Zielonej Górze. – Nasze radiowozy także mają takie komunikaty i nasi policjanci także z tych komuników korzystają – zapewnia rzeczniczka zielonogórskiej policji. Wideo Komendy Powiatowej Policji ze Świebodzina znajdziecie poniżej.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here