Ostatnie wolne apartamenty w pięknej lokalizacji

1
463
fot. materiały prasowe

Panorama Park to komfortowy apartamentowiec, który powstaje w urokliwej i spokojnej części najstarszego polskiego uzdrowiska Cieplice Zdrój. Widokowa działka, na której znajduje się inwestycja, otoczona jest lasem i górami, jednocześnie eksponując panoramę Karkonoszy. Te niepowtarzalne apartamenty Panorama Park w Uzdrowisku Cieplice Zdrój już niebawem osiągną stan surowy zamknięty. Prace nabierają rozpędu, gdyż ich zakończenie przewidziane jest na wrzesień 2019.

Ostatnie wolne apartamenty w Panorama Park

Mieszkania cieszą się niezwykłą popularnością. Już niewielka ilość czeka na swoich właścicieli. Z pewnością największymi atutami inwestycji jest jej nowoczesność – innowacyjny projekt stworzony w zgodzie z naturą,  ekskluzywność – udogodnienia dla przyszłych mieszkańców w formie basenu, siłowni, sauny itp.  oraz lokalizacja –gwarancja pięknych widoków oraz spokoju, jak również szybkiego i komfortowego dojazdu do centrum.

Przy tworzeniu inwestycji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, a wykończenie wnętrz odpowiadać ma najwyższym standardom, czego odzwierciedlaniem są  produkty znanych marek jak np. : Barlinek, Imola, Villeroy&Boch, Porta Grande, Zehnder, Grohe lub inne równoważne.

Poniżej przedstawiamy  poglądowe wizualizacje wybranych apartamentów zrealizowane przez biuro projektowe HR project. Więcej informacji znajdziecie na stronie —> https://panoramapark.eu

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here