Opiekowała się psami za pieniądze. Wszystko co zebrała przekazała dla schroniska!

0
374
fot. materiały prasowe Animalhotels

Sara z Zielonej Góry pokazała wielkie serce i przekazała zaroobione przez siebie pieniadze na rzecz Schronsika w Zielonej Górze. – Nasza opiekunka dla psów Sara, pochodząca z Zielonej Góry, zebrała samodzielnie 700 zł na OTOZ Animals – Schronisko Zielona Góra – poinformowała Lena Gigiel z Animalhotels. Portal podwoi sumę i przekazał ją także na rzecz schroniska. 
Sara opiekowała się psami i zbierała na schronisko

fot. materiały prasowe Animalhotels

Animalhotels.com to platforma ułatwiająca właścicielom zwierząt znalezienie idealnego opiekuna tymczasowego. Po zalogowaniu się na stronie można oglądać oferty z całej Polski. Można także zgłosić się jako opiekun dla psów i zaproponować cenę za usługę. Tak też zrobiła Sara.  – Na naszej stronie Sara jest opiekunką dla psów. Kiedy właściciel musi gdzieś jechać, może poprosić Sarę, przez nasz portal, o pomoc i zostawić u niej pieska nawet na parę dni. W ten sposób opiekunka mogła zarobić dodatkowe pieniądze – informuje L. Gigiel.

Odłożyła sporą sumę
fot. materiały prasowe Animalhotels

Przez cały styczeń i luty Sara całą zebraną sumę za opieki odkładała na schronisko w Zielonej Górze, które wspiera od wielu lat. Zarobiła łącznie 700 zł a pieniądze przekazała na rzeczy dla psów. Kupiła specjalne szelki dla psów a także dużo papieru i ręczników papierowych, które schronisko potrzebowało.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszej opiekunki i postanowiliśmy dorzucić się do jej zbiórki. Już w styczniu Sara była przez nas poinformowana, że tyle ile pieniędzy zbierze przez ten czas, my podwoimy. Tak oto 28.02 przelaliśmy na schronisko kolejne 700 zł – informuje Animalhotels. I dodaje: Powiedzieć więc można, że Sara uzbierała potężną sumę 1400 zł. Bez niezwykłej promocji i swojej pracy.

 

 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here