Kolejny objazd. Tym razem przy ul.Zacisze. Autobusy pojadą inaczej

0
807
fot. ZielonaNews.pl

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. informuje, że od dnia 12 września 2023 r. (wtorek) w związku z pracami drogowymi i wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego na ulicy Zacisze i  zamkniętym fragmentem ulicy Prostej wprowadzone zostaną czasowe zmiany w kursowaniu autobusów:

  1. Autobusy linii nr 5 i 10 w obu kierunkach pojadą przez al. Wojska Polskiego. Nie obsłużą przystanków przy ulicy Zacisze i Prostej. Zatrzymają się na zastępczym przystanku Uniwersytet Zielonogórski – Campus B.
  2. Autobusy linii nr 12 od przystanku Zjednoczenia w obu kierunkach pojadą przez Rondo PCK i al. Wojska Polskiego dojadą do pętli przy ul. Wyczółkowskiego. Nie obsłużą przystanków przy ulicy Działkowej i Zacisze. Zatrzymają się na zastępczych przystankach: Rondo PCK, Wojska Polskiego i Uniwersytet Zielonogórski – Campus B.
  3. Autobusy linii nr 39 od przystanku Herberta w obu kierunkach pojadą przez Rondo PCK i al. Wojska Polskiego następnie od ulicy Wyszyńskiego pojadą swoją stała trasą. Nie obsłużą przystanków przy ulicy Działkowej i Zacisze. Zatrzymają się na zastępczych przystankach: Rondo PCK i Wojska Polskiego.
  4. Dla kursów z i do Zajezdni Chemiczna na linii nr 26 objazd prowadzi przez Rondo PCK i al. Wojska Polskiego.

Na czas objazdu zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków: Zacisze, Porzeczkowa,   Agrestowa,   Prosta, Kręta i Działkowa.

Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach na trasie objazdu.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here