Nowy przypadek zakażenia koronawirusem w woj. lubuskim. Dziś odnotowano łącznie 249 zakażeń w kraju

0
17978
Medical photo created by freepik - www.freepik.com

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnym, nowym zakażeniu w Lubuskiem. Na terenie woj. lubuskiego są już zakażone 33 osoby. – Nowy pacjent pochodzi z powiatu sulęcińskiego – informuje Lubuski Urząd Wojewódzki.
249 osób zakażonych koronawirusem. To największy przyrost

Po godz. 20.00 Ministerstwo Zdrowia opublikowało kolejny komunikat dotyczący 157 nowych zakażeń. Dzisiaj łącznie potwierdzono zakażenie koronawirusem u 249 osób (wczoraj u 168 osób). To dotychczas największa ilość potwierdzonych zakażeń.

Czytaj dalej za reklamą —>
– Potwierdzone przypadki dotyczą: 103 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. dolnośląskiego, 14 osób z woj. śląskiego, 9 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego, osób z woj. wielkopolskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego, opolskiego i lubuskiego – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Kolejna osoba zmarła

Czytaj dalej za reklamą —>
Ministerstwo poinformowało także o kolejnej, 18 już osobie, która zmarła z powodu koronawirusa. – Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Warszawie zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące – wyjaśnia Ministerstwo Zdrowia.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here