Nowy apartamentowiec w Zielonej Górze

1
2151
Nowy apartamentowiec w Zielonej Górze zaczyna rosnąć

Nowy apartamentowiec w Zielonej Górze powstaje przy ul. Jeleniej. Inwestorem jest firma Grimp Deweloper. Z informacji na ich stronie wynika, że to już ostatnia szansa na kupno mieszkania. Będzie warto?

Nowy apartamentowiec w Zielonej Górze to esencja komfortu

Firma Grimp Deweloper, która jest odpowiedzialna za nowy apartamentowiec w Zielonej Górze, składa na swojej stronie mocno przekonujące obietnice. Budynek przy ul. Jeleniej ma być oznaką wysokiego komfortu, nowoczesności, bezpieczeństwa, spokoju i znakomitej lokalizacji. Jak zapowiada inwestor, otoczenie wokół budynku będzie sprzyjać rodzinnym spacerom i dziecięcym zabawom, ponieważ nie zabraknie tam zieleni. Sam budynek powstanie z materiałów najnowszej generacji, aby zapewnić wysoki standard mieszkań, które będą funkcjonalne, energooszczędne i wykonane w niebanalnej stylistyce.

Gotowe mieszkania z możliwością zmian aranżacyjnych

Apartamentowiec wzniesie się na wysokość siedmiu kondygnacji. Mieszkania zaprojektowane zostały tak, aby były jak najbardziej funkcjonalne, a przyszli mieszkańcy mają nawet możliwość wprowadzenia wielu zmian aranżacyjnych, aby w pełni dostosować lokal do swoich upodobań. Inwestor podkreśla jednak, że to już ostatnia szansa na zdobycie mieszkania. Lokalizacja przy ul. Jeleniej jest bardzo atrakcyjna ze względu na pobliskie place zabaw i boiska, dlatego też mieszkania w nowym apartamentowcu są tak pożądane. Ponadto warto wspomnieć, że każde z mieszkań posiadać będzie własny balkon lub taras, a głównym celem firmy inwestycyjnej jest stworzenie bloku z mieszkaniami, które zapewnią komfort i jednocześnie pozwolą zachować intymną atmosferę.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here