Nowe otwarcie MediaMarkt w Zielonej Górze. Na klientów czekają promocje

0
1272
fot. materiały prasowe

MediaMarkt w Zielonej Górze jest od wielu lat ulubionym miejscem zakupów nowoczesnej elektroniki do domu czy biura. Sklep został teraz gruntownie przebudowany i zmodernizowany. Z okazji jego otwarcia w nowej formie od 1 września na klientów czekają liczne promocje oraz atrakcje. Warto zapoznać się z ofertą i zaplanować wizytę w MediaMarkt.

fot. materiały prasowe

Czego możemy się spodziewać po zmodernizowanym sklepie MediaMarkt? Przede wszystkim jeszcze większej wygody zakupów. Układ marketu i ekspozycji produktów został zmieniony w taki sposób, aby klienci mogli szybko odnaleźć poszukiwany sprzęt, odpowiednie akcesoria i powiązane z nim urządzenia. Dzięki przejrzystej prezentacji produktów, wyeksponowaniu najpopularniejszych kategorii oraz nowinek technologicznych możemy łatwo zapoznać się z ofertą sklepu, porównać ceny i funkcje poszukiwanego sprzętu.

MediaMarkt w centrum handlowym Focus Mall jest pierwszym adresem dla mieszkańców Zielonej Góry i okolic, którzy szukają niezawodnych urządzeń do domu i biura, mobilnych technologii czy gadżetów elektronicznych. Na co dzień zapewniamy szeroki wybór nowoczesnej elektroniki w atrakcyjnych cenach. Teraz zapraszamy do przebudowanego sklepu, zapoznania się naszą najnowszą ofertą produktów i usług, a także skorzystania z fachowego doradztwa. Nowe otwarcie sklepu to dla nas duże wydarzenie, którym chcemy się cieszyć razem z naszymi klientami, dlatego przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji i promocji. – mówi Olga Pondel, dyrektor sklepu MediaMarkt w Zielonej Górze.

Kiedy otwarcie sklepu po przebudowie?

fot. materiały prasowe

Wielkie otwarcie sklepu po przebudowie odbędzie 1 września. Warto wtedy odwiedzić MediaMarkt w centrum handlowym Focus Mall, gdzie w ramach wydarzenia można spróbować dobrej kawy czy skorzystać z kuponów zniżkowych i rabatów przy zakupach nowych technologii – o godzinie 15.00 na klientów czeka „deszcz rabatów”.

Oferta promocyjna z okazji nowego otwarcia sklepu obejmuje produkty z różnych kategorii, np.:

– telewizor Samsung 55” za 2199,- zł, zamiast 2499,- zł (taniej o 300,- zł)

– smartfon Galaxy S21 FE 5G 6GB/128GB za 2799,- zł, zamiast 2999,- zł (taniej o 200,- zł)

– laptop ASUS 11.6” za 899,- zł, zamiast 1099,- zł (taniej o 200,- zł)

– słuchawki bezprzewodowe Sony WF-C500 za 249,- zł, zamiast 349,- zł (taniej o 100,- zł)

– automatyczny ekspres ciśnieniowy Ecam 350.55.B Dinamica za 2499,- zł, zamiast 3139,- zł (taniej o 640,- zł) + 1 kg kawy za 1,00 zł

– mikrofalówka OK. za 99,- zł, zamiast 299,- zł (taniej o 200,- zł)

– pralka Beko za 699,- zł, zamiast 1099,- zł (taniej o 400,- zł)

Szczegóły oferty dostępne w sklepie.

Pełna oferta produktowa

W MediaMarkt znajdziemy pełny wybór sprzętu AGD i RTV, komputerów, smartfonów, aparatów fotograficznych, sprzętu gamingowego i gier, elektroniki sportowej, a także praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów. Nawet najbardziej wymagający fani nowych technologii znajdą tu dla siebie odpowiednie urządzenia.

Usługi dla każdego

Kompleksowa oferta sklepu obejmuje także usługi takie jak: dostawa, instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej czy dodatkowe ubezpieczenie sprzętu. W sklepie można zabezpieczyć smartfona folią ochronną lub folią antybakteryjną, a w ramach usługi „RentMe” można skorzystać z długoterminowego wynajmu najnowszych modeli smartfonów. Kupując roczną ochronę antywirusową McAfee, zapewnimy ochronę nieograniczonej liczbie urządzeń – zarówno telefonów, tabletów, jak i komputerów.

Sklep dba o środowisko naturalne i zachęca do tego wszystkich konsumentów. Na miejscu można oddać stare urządzenia, zgodne z asortymentem sklepu, nawet jeśli nie kupujemy nowych produktów. Elektroodpady te są następnie przekazywane do odpowiednich zakładów utylizacji.

Klub MediaMarkt

Warto zapisać się do Klubu MediaMarkt. Jest to program lojalnościowy, który zapewnia klubowiczom liczne korzyści. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w sklepie, aby otrzymać powitalny kupon rabatowy i zbierać punkty za zakupy, które następnie wymienimy na kupony na kolejne zakupy. Transakcje z użyciem karty Klubu są rejestrowane na koncie kupującego i nie trzeba zachowywać na przyszłość paragonów, co ułatwia proces zwrotu lub ewentualnej reklamacji. Klubowicze jako pierwsi otrzymują informacje o promocjach.

Godziny otwarcia

Sklep MediaMarkt w Focus Mall (ul. Wrocławska 17) jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9 – 21 oraz w niedziele handlowe w godzinach 9 – 21.

O MediaMarkt

MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących najpełniejszą ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych oraz profesjonalne doradztwo, stając się prekursorem w tak szybko rozwijającym się cyfrowym świecie. Marka stawia sobie jako cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do najnowszej elektroniki, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na platformie internetowej mediamarkt.pl. W 2022 r. MediaMarkt po raz kolejny otrzymał tytuł Gwiazda Jakości Obsługi. Nagroda przyznana została w efekcie badania konsumentów, którzy wysoko ocenili jakość obsługi w sklepach należących do marki. MediaMarkt jest także zdobywcą tytułu Superbrands 2021, przyznawanego najsilniejszym i najlepiej postrzeganym przez konsumentów markom na polskim rynku oraz Złoty Laur Konsumenta 2022, również przyznawanego na podstawie badania sondażowego wśród konsumentów.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here