Nie spisałeś się jeszcze w NSP? Na deptaku jest punkt spisowy

0
171

Twa Narodowy Spis Powszechny. Na spisanie się mamy czas do 30 września. Udział w Narodowym Spisie Powszechnym jest obowiązkowy. Spisz się do 30 września 2021 r. – w ten sposób unikniesz groźby grzywny, a przede wszystkim przyczynisz się do budowania przyszłości kraju!

Spis powszechny jest obowiązkowy

Narodowy Spis Powszechny trwa do 30 września. Do tego każdy mieszkający na stałe lub czasowo w Polsce musi się spisać. Odmowa wzięcia udziału w spisie powszechnym wiąże się z karą w wysokości do 5 tys. złotych. Za podanie nieprawdziwych informacji grozi kara do dwóch lat więzienia. wysokości 5 tysięcy złotych. Osoby niespisane mogą spisać się poprzez internetowy samospis na stronie https://spis.gov.pl lub korzystając z infolinii spisowej działającej pod numerem: 22 279 99 99.

Punkt spisowy na deptaku w Zielonej Górze

W Zielonej Górze działają także punkty spisowe. – W ostatnim miesiącu spisu powszechnego zapraszamy do Punktu Spisowego na deptaku w godzinach 13:00 -18:00. Punkt Spisowy jest zlokalizowany obok siedziby Visit Zielona Góra – informuje Monika Zapotoczna z urzędu miasta w Zielonej Górze.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here