„Morderstwo pod prysznicem”. Nowy Escape Room w Zielonej Górze

0
1005

Od tego weekendu rusza nowy, nietypowy pokój zagadek. – Do tej pory organizowaliśmy nasze escape roomy wyłącznie na eventach i weselach. Teraz, po wielu prośbach i namowach naszych klientów, stworzyliśmy stacjonarny pokój w Zielonej Górze – informuje Grzegorz Lassota z Mobilnego Escape Room. Jednak nie będzie to typowy, stacjonarny pokój zagadek, jaki znacie do tej pory. Dlaczego? O to zapytaliśmy właściciela pokoju zagadek.

Mobilny Escape Room w Zielonej Górze. Co miesiąc inna zagadka

Mobilny Escape Room charakteryzuje się zmiennością. – Co miesiąc możemy zaprosić naszych klientów do zupełnie nowego pokoju, z innym motywem przewodnim, historią, scenografią i zagadkami. Nie znajdziecie więc u nas bardzo skomplikowanych, gadżeciarskich łamigłówek. Stawiamy przede wszystkim na logiczne myślenie, spójność i przedstawienie za każdym razem jakiejś nietypowej historii, od początku, do końca. Zależy nam na tym, aby osoby, które nas odwiedzą, spędziły te 45 minut naprawdę bardzo kreatywnie i wcieliły się w rolę detektywów, którzy trochę psychologicznie, trochę za pomocą dostępnych wskazówek, muszą znaleźć odpowiedź na postawione na wstępie pytanie – wyjaśnia Lassota.

Mobilny Escape Room działa już od 1,5 roku, ale do tej pory głównie jako rodzaj atrakcji na różnych eventach, weselach i imprezach firmowych. – Miny zachwyconych gości, którzy często są już weteranami typowych pokojów zagadek gwarantują, że takiej przygody naprawdę nigdy wcześniej nie przeżyli – zapewnia Lassota. Po wejściu do pokoju osoby, które brały i biorą udział w zabawach Mobilnego Escape Roomu, od samego początku wcielają się w jakąś rolę i wprowadzane są w sam środek akcji, która dzieje się cały czas, ale od tej chwili z ich udziałem. Rozwiązanie dostępne jest niemalże na wyciągnięcie ręki. –Wystarczy współpracować zespołowo, myśleć nieprzeciętnie i dać się prowadzić historii, krok po kroku. To naprawdę niesamowita zabawa!  – podpowiada Lassota.

Coś dla żądnych wrażeń rodziców!

Mamy również małą niespodziankę. Dla każdego pokoju prowadzimy osobny ranking, zapisując wyniki najlepszych drużyn, które wyraziły chęć wzięcia udziału w zabawie. Co miesiąc, drużyna, która rozwiąże zagadki w najkrótszym czasie,  wygra darmową wejściówkę na kolejny escape room, w następnym miesiącu. – Oferujemy także możliwość zaopiekowania się dziećmi (od 4 r.ż.), które wraz z doświadczonym opiekunem mogą w tym czasie bawić się lub oglądać zmagania swoich rodziców, dzięki ukrytej kamerze – wyjaśnia Lassota. To świetna alternatywa dla osób, które chętnie skorzystałyby z takiej formy rozrywki, jednak nie mają z kim zostawić swoich pociech. Taka usługa jest dostępna dodatkowo, trzeba ją uzgodnić telefonicznie jeszcze przed rezerwacją terminu.

Gdzie i kiedy?

– Serdecznie zapraszamy w tym miesiącu (i jeszcze przez cały kwiecień) – na tajemniczy pokój, w którym dokonano „MORDERSTWA POD PRYSZNICEM” – zachęca Lassota. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie, pod numerem 694 911 208, mailowo: rezerwacje@mobilnyescaperoom.com.pl lub bezpośrednio za pomocą strony www.mobilnyescaperoom.com.pl. Escape room mieści się przy ul. Grottgera 9 (budynek urzędu miasta, lokal UBEZPIECZEŃ) i czynny jest codziennie, od 10:00 do 20:00.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here