Ministerstwo informuje o kolejnych zakażeniach: 54 nowe przypadki

0
791
Medical photo created by freepik - www.freepik.com

Ministerstwo Zdrowia po godz. 14.00 poinformowało o 54 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem potwierdoznych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. W sumie liczba zakażonych koronawirusem to 1771 z czego 20 osób zmarło. Dzisiaj po godz. 9.00 ministerstwo poinformowało o 79 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem (czytaj więcej: 79 nowych przypadków).
Ministerstwo Zdrowia o kolejnych przypadkach zakażenia

– Potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 8 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz 2 osób z woj. lubelskiego. ednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Raciborzu zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 82-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Kolejna osoba zakażona koronawirusem zmarła
– Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Raciborzu zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 82-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące – informuje ministerstwo.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here