Mini manufaktura szwalnicza w Focus Mall. Będzie można uszyć spersonalizowaną torbę

0
352
fot materiąły prasowe

2 grudnia (sobota) w Focus Mall w Zielonej Górze powstanie mini manufaktura szwalnicza, w której będzie można samodzielnie, z nieużywanych już banerów reklamowych wybrać wzór, wykroić formę, a następnie uczestniczyć w szyciu spersonalizowanej torby typu shopperka. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Warsztaty w Focus Mall

W najbliższą sobotę zapraszamy do udziału w wyjątkowych warsztatach z szycia toreb z banerów reklamowych. To wyjątkowa okazja do tego, by dając reklamom nowe życie, ale i samodzielnie przekonać się jak działa upcykling. Każdy będzie mógł samodzielnie wybrać wzór z wielokolorowych banerów, wykroić torbę a następnie z fachową pomocą zespołu Pracowni HO:LO uszyć własną niepowtarzalną torbę na zakupy – mówi Anna Łukasiewicz, marketing manager NEPI Rockastle.

Warsztaty szwalnicze. O której godzinie i gdzie?
W sobotę, 2 grudnia manufaktura szwalnicza odwiedzi Focus Mall w Zielonej Górze. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 13.00 i potrwają do godziny 18.30 będzie można uszyć własną, niepowtarzalną torbę na zakupy. Punkt będzie zlokalizowany na poziomie 0, przy sklepie TK Maxx. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here