Miasto przeprowadzi konsultacje w sprawie Strefy Płatnego Parkowania

2
661
fot. ZielonaNews.pl

Urząd Miasta poinformował, że od 26 lipca rozpoczną się konsultacje społeczne w sprawie strefy płatnego parkowania. – Między innymi chcemy zapytać zielonogórzan o wprowadzone zmiany w regulaminie i czy mają problemy z postawieniem auta – wyjaśnia Magistrat.

Konsultacje społeczne w sprawie Strefy Płatnego Parkowania

W ubiegłym roku miasto wprowadziło nowe, podwyższone opłaty za parkowanie. Zmieniła się także strefa parkowania, została poszerzona. Teraz urząd miasta chce zapytać mieszkańców, co myślą o zmianach. Jak informuje będą pytania dotyczące m.in. zwiększenia puli tzw. niebieskich miejsc a także zmiany ich wydawania. Do rozważenia będzie także to, komu ma przysługiwać karta mieszkańca.

Konsultacje rozpoczną się 26 lipca i potrwają do 29 sierpnia. Odpowiedzi będzie można udzielać na platformie https://zielonagora.konsultacjejst.pl/. – Dostępne będą dwa formularze, jeden dotyczący ogólnego funkcjonowania strefy, drugi skierowany do osób z niepełnosprawnościami. Biorąc udział w konsultacjach społecznych można wyrazić swoją opinię o tym, co dzieje się w naszym mieście – informują urzędnicy.Więcej szczegóły znajdziecie na stronie urzędu miasta. 

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Dlaczego nie ma konsultacji w sprawie darmowego parkowania dla mieszkańców Zielonej Góry – dlaczego w ogóle musimy płacić ???

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here