Marioinex Mini Waffle Przyborniki – wykorzystaj klocki do urządzenia swojego biurka

0
28

Marzy Ci się pokój, w którym znajdą się oryginalne dodatki? Stwórz je własnoręcznie z nową serią klocków Marioinex Mini Waffle Przyborniki. Znajdziesz w niej mnóstwo zestawów, dzięki którym zbudujesz swoje własne pojemniki do przechowywania długopisów, kredek, mazaków czy też innych akcesoriów piśmienniczych.

Z nową serią klocków od Marioinex możesz zbudować przyborniki, jakich nikt wcześniej jeszcze nie widział. Możesz je ze sobą łączyć albo ustawiać oddzielnie. W zależności od zestawu, znajdziesz w nim klocki dające możliwość zbudowania przyborników w klasycznym kształcie, albo takich, które przypominają zwierzęta czy pojazdy. Zdecydowanie będzie to jedna z najbardziej odjazdowych rzeczy w Twoim pokoju.

Zbuduj taki przybornik, jaki tylko będzie Ci potrzebny

Z nową serią klocków Marioinex Mini Waffle Przybornik, możesz stworzyć pojemniki do przechowywania przyborów szkolnych, które będą nie tylko oryginalne, ale i przydatne. Ponieważ to Ty będziesz odpowiadać za ich projekt, możesz zbudować dokładnie taki przybornik, jaki jest Ci potrzebny. Oczywiście, w każdym zestawie znajduje się książeczka z instrukcją budowania krok po kroku, dzięki której skonstruujesz pojemniki prezentowane na opakowaniu. Niemniej jednak wcale nie musisz kurczowo się jej trzymać.

Zamiast kilku mniejszych przyborników, możesz przykładowo zbudować jeden, ale większy. Możesz też szaleć z ich szerokością i wysokością. Pamiętaj, że zupełnie inny przybornik sprawdzi się do przechowywania kredek i długopisów, aniżeli do schowania nożyczek czy zszywacza. Ogromną zaletą klocków od Marioinex jest to, że poszczególne zestawy z danej serii są ze sobą kompatybilne. Dzięki temu możesz je dowolnie łączyć i budować jeszcze ciekawsze konstrukcje.

Postaw na coś oryginalnego

Urządzając swoje biurko koniecznie postaw na oryginalne akcesoria, dzięki którym Twój pokój w jednej chwili zmieni się nie do poznania. Dzięki serii klocków Marioinex Mini Waffle Przybornik, zrobisz to z łatwością. Wystarczy, że postawisz na któryś z zestawów pozwalających na zbudowanie pojemnika w kształcie zwierzaka albo pojazdu.

Na pewno spodoba Ci się przybornik w kształcie misia Koala. Znajdzie się w nim miejsce na kilka kredek, długopis, nożyczki, a nawet gumkę do mazania. W zestawie oprócz klocków w kształcie wafli, znajdziesz także klocki specjalne. W ten sposób gotowe akcesorium będzie prezentowało się jeszcze ciekawiej. Inną opcją jeśli chodzi o zestawy ze zwierzętami jest Mini Waffle Przybornik: Świnka.

Jeśli lubisz budować pojazdy, a do tego jest Ci potrzebne więcej miejsca do przechowywania, możesz postawić na zestaw Mini Waffle Przybornik: Pojazdy. Znajdziesz w nim aż 140 klocków, dzięki którym skonstruujesz dwa pojemniki – statek oraz auto wyścigowe. Przyborniki te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby było w nich wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie zarówno kredek, ołówków i długopisów, jak i nożyczek oraz linijki.

Sprawdź przyborniki Mini Waffle Marioinex

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here