Loty Babimost – Warszawa będą wznowione. Boarding będzie odbywał się automatycznie

0
277
fot. ZielonaNews.pl

Lotnisko w Babimoście wznawia loty do Warszawy. – Z radością informujemy: od 1 czerwca 2020 wznawiamy rejsy krajowe – informuje LOT Polish Airlines.
Loty Babimost – Warszawa wznowione

Loty będą wznowione, ale na nowych zasadach. Wprowadzone zostaną procedury bezpieczeństwa COVID-19. – Planowane zmiany obejmą m.in. kontrole kamerami termowizyjnymi pasażerów wchodzących do terminali. Ponadto osoby przylatujące oraz odlatujące będą odizolowane. Ograniczeniu ulegnie działalność infrastruktury lotniskowej np. sklepów. Oczywiście będzie też obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa – informuje Lubuski Urząd Wojewódzki.

Boarding za pomocą automatycznych bramek
Część procedur będzie odbywała się zdalnie. Chodzi m.in o odprawe on-line lub samodzielnym boardingu za pomocą automatycznych bramek. Wszystkie szczegóły w zakresie podróży LOT przedstawi w najbliższych dniach, a dokładnie do 25 maja. Zasady znajdziecie tutaj: LOT zasady bezpieczeństwa.

Przypomnijmy, że loty z Babimostu zostały zawieszone w marcu. Dodajmy też, że LOT wciąż nie odwiesza połączeń międzynarodowych. Więcej o nowych zasadach bezpieczeństwa przeczytacie TUTAJ.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here