Lodowisko przy Focus Mall. Kiedy startuje i ile będzie kosztować?

0
4253
fot. ZielonaNews.pl

Przed centrum handlowym Focus Mall od strony ulicy Wrocławskiej powstaje lodowisko. Jak nas poinformowano, inauguracja działalności planowana jest na poniedziałek, 20 listopada. Jednak o rzeczywistym terminie mają zdecydować warunki pogodowe. Zgodnie z zapowiedzią, lodowisko będzie działać do 24 lutego 2024 r.

Lodowisko w Zielonej Górze przy Focus Mall ma wymiar 300 mkw. Tuż obok stanie wypożyczalnia sprzętu oferująca łyżwy i kaski, a także chodziki dla najmłodszych. Atrakcja będzie funkcjonować przez siedem dni w tygodniu od godz. 10.00 do 21.00. Specjalny harmonogram przygotowano w świąteczne dni, Sylwestra i ferie zimowe województwa lubuskiego.

fot. ZielonaNews.pl

– Liczymy, że lodowisko powoli wprowadzi nas w zimową aurę i pozwoli poczuć świąteczną atmosferę. Mam nadzieję, że szczególnie ucieszy dzieci, młodzież i entuzjastów tego zimowego sportu. Użytkownicy aplikacji SPOT mogą liczyć preferencyjne warunki korzystania z atrakcji. Wystarczy, że wymienią 50 punktów w aplikacji na darmowe wejście na 45 minut. Warto przypomnieć, za samo zainstalowanie aplikacji daje 100 pkt, a wejściówki można odebrać już za 50 pkt. – mówi Anna Łukasiewicz, Marketing Manager Focus Mall w Zielonej Górze.
Lodowisko przy Focus Mall. Jaki koszt?

Cena 45 minutowej sesji to koszt 10 zł. Tyle samo trzeba będzie zapłacić za wypożyczenie łyżew. W wypożyczalni dostępne będę również chodziki dla najmłodszych, które pomogą im zrobić pierwsze kroki na lodzie, koszt użyczenie to kwota 10 zł za 30 minut. Kask i wkładki jednorazowe można wypożyczyć w cenie 2 zł. Ci, którzy mają swój sprzęt będą mogli na miejscu za 20zł naostrzyć płozy i przygotować się na kolejny sezon zimowych sportów.

Lodowisko przy Focus Mall dla grup szkolnych

Focus Mall przygotował specjalną ofertę dla grup szkolnych w ramach wychowania fizycznego. Po zgłoszeniu chęci szkolnego wyjścia na łyżwy od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 14:45 zorganizowane grupy uczniów będę mogły korzystać z lodowiska za darmo. Bezpłatnie z lodowiska w dni powszednie od 10.00 do 14.45 będę też mogły korzystać dzieci do 7 roku życia, znajdujące się pod opieką dorosłego. Rabat dla grup zorganizowanych przewidziano również w wypożyczalni. Tutaj w dni powszednie w godzinach 10:00-14:45 wypożyczenie łyżew będzie tańsze o 50%. Jedna sesja to koszt 5zł. Ta oferta nie będzie jednak obowiązywać w ferie zimowe.

Ulgo w korzystaniu z lodowiska w Zielonej Górze
fot. ZielonaNews.pl

Dla klientów galerii Focus Mall przygotowano specjalną promocję. Centrum handlowe ma swoją aplikację mobilną SPOT. Jej użytkownicy mogą liczyć preferencyjne warunki korzystania z atrakcji. Wystarczy, że wymienią 50 punktów w aplikacji na darmowe wejście na 45 minut. Warto przypomnieć, za samo zainstalowanie aplikacji daje 100 pkt, a wejściówki można odebrać już za 50 pkt. Odpłatne pozostanie korzystanie z wypożyczalni. Posiadacze konta VIP w aplikacji mogą bezpłatnie korzystać zarówno z jazdy na lodowisku jak i wypożyczalni. Na specjalną ofertę mogą też liczyć posiadacze Karty „Zgrana Rodzina”. Przysługuje im 50% zniżki na wypożyczenie łyżew. Na razie akcja jest ograniczona czasowa – do końca roku.

Warto dołączyć do SPOTowiczów

Aplikacja mobilna SPOT jest narzędziem gratyfikującym za zakupy zrobione w galerii. Każde zakupy w Focus Mall są nagradzane punktami lojalnościowymi, które niosą ze sobą korzyści i niespodzianki, takie jak zniżki do ulubionych sklepów, specjalne nagrody, prezenty i bony do sklepów partnerskich. Aplikacja jest bezpłatna i już dziś można ją pobrać ze sklepów Google Play oraz App Store.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here