Dermo-Estetic skuteczna i bezpieczna laseroterapia – Zielona Góra

0
617
laseroterapia Zielona Góra

Obecnie w medycynie estetycznej dużą rolę odgrywa laseroterapia. Zielona Góra to kolejne już miasto, w którym możemy skorzystać z najnowocześniejszego sprzętu służącego do terapii laserem. Nowo otwarty gabinet Dermo-Estetic oferuje nie tylko bezpieczną, ale też i skuteczną laseroterapię, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Przeczytaj nasz wywiad z ekspertem Dermo-Estetic. Pani Ewelina Stankiewicz wytłumaczy nam na czym polega wyjątkowość oferowanych w gabinecie usług.

Zielona Góra – laseroterapia to nie tylko depilacja

Dermo Estetic dotychczas prężnie działało w Żarach. Skąd pomysł na nową lokalizację w Zielonej Górze?

E.S. Medycyna Estetyczna Dermo Estetic specjalizuje się w różnych dziedzinach piękna już od 10 lat. Wspólnie z lekarzami i kosmetologami udało nam się stworzyć niepowtarzalne dla naszych klientów miejsce w Żarach. Jednak z uwagi na duże doświadczenie w laseroterapii i różnych aspektach medycyny estetycznej, a także pracę na sprzęcie najnowszej generacji konsultowaliśmy wiele osób także z Zielonej Góry i okolic. Dlatego wychodząc im naprzeciw postanowiliśmy stworzyć dla nich równie wyjątkowe miejsce także w Zielonej Górze. Nowe wyzwania to coś co lubimy w Dermo-Estetic.

Zatem z jakich usług możemy skorzystać w gabinecie Dermo-Estetic?

E.S. W naszych gabinetach dostępnych jest wiele zabiegów, ale dużą popularnością cieszy się laseroterapia. Zielona Góra dotychczas nie miała miejsca, w którym można było wykorzystywać do terapii tyle sprzętu najnowszej generacji. A to przecież kompleksowość usług pozwala na skuteczną i bezpieczną walkę np. z niedoskonałościami skóry.

fot. materiały prasowe

Jednym z ciekawszych urządzeń jest Laser Fotona StarWalker, który stanowi innowacyjne urządzenie najnowszej generacji. Dzięki niemu można precyzyjnie likwidować w błyskawicznym tempie zarówno klasyczne tatuaże, jak i szereg rozlicznych niedoskonałości skórnych. Możemy pochwalić się tym, że byliśmy czwartą w kraju jednostką medyczną, która wykonywała zabiegi z wykorzystaniem tego nowatorskiego lasera.

Natomiast depilacja laserowa wykonywana jest najskuteczniejszym sprzętem na świecie – laserem aleksandrytowym ARION. System ten pozwala na szybkie usuwanie owłosienia, przy jednocześnie bardzo wysokiej skuteczności. Co ważne podczas zabiegów stosowana jest nowoczesna chłodziarka, która chłodzi miejsca epilacji, dzięki której zabieg jest całkowicie bezbolesny i komfortowy. To nowość na rynku i najbardziej pożądany zabieg nie tylko w Zielonej Górze, ale i w całej Polsce. 

W naszych gabinetach korzystamy jeszcze z takich sprzętów jak laser frakcyjny CO2 czy laser EVT, a liczba wykonywanych zabiegów jest bardzo duża. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pani Ewelino, dlaczego laseroterapia jest tak często wykorzystywana w medycynie estetycznej?

E.S. Laseroterapia umożliwia nie tylko usuwanie nadmiernego owłosienia, ale też pozwala na skuteczne likwidowanie zmian skórnych, niepożądanych tatuaży, zmian naczyniowych czy też przebarwień. Terapia z wykorzystaniem laserów wpływa także na opóźnienie oznak starzenia się skóry. Jednak na obecną popularność laseroterapii może wpływać to, że metoda ta jest nie tylko bardzo skuteczna, ale też nie powoduje wyłączenia z życia codziennego, w tym także zawodowego.

Pani Ewelino gdzie dokładnie możemy skorzystać z Pani profesjonalnych usług w Zielonej Górze ?

E.S. Zapraszamy do naszego gabinetu Dermo-Estetic, który znajduje się przy Pl. Matejki 21a/3 w Zielonej Górze. Kontakt ze specjalistami Dermo-Estetic możliwy jest także za pomocą naszej strony internetowej.

Ewelina Stankiewicz pierwsze kroki w dziedzinie laseroterapii stawiała w 2009 roku zaczynając pracę na sprzętach światowych gigantów min. Alma Laser obecnie posiada szereg uprawnień do obsługi urządzeń najwyższej klasy.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here