FIEGE otwiera nową halę. Będzie praca dla kilkuset osób

1
4537
fot. materiały prasowe

Firma FIEGE otwiera kolejny oddział, tym razem w Zielonej Górze.  W centrum dystrybucyjnym w Zielonej Górze, operator logistyczny będzie obsługiwał zwroty znanych marek odzieżowych aktywnie wykorzystujących internetowy kanał sprzedaży. Na potrzeby projektu, FIEGE zatrudni 300 osób.

– Otwarcie nowej lokalizacji FIEGE w Zielonej Górze, realizującej obsługę zwrotów jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów na sprawną, dynamiczną i elastyczną obsługę branży e-commerce. Ta atrakcyjna lokalizacja i zdobyte know-how umożliwią nam uruchomienie efektywnego kosztowo centrum – mówi Piotr Kohmann, CEO FIEGE EE.

Nowa placówka FIEGE zlokalizowana jest w Panattoni Park Zielona Góra na terenie Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Centrum logistyczne położone jest zaledwie 6 km od drogi ekspresowej S3 oraz w odległości około 70 km od granicy polsko-niemieckiej. Niezwykle atrakcyjne położenie magazynu usprawni proces dostarczania przesyłek w dowolne miejsce w kraju i na świecie. W magazynie o powierzchni ponad 5 tys. metrów kwadratowych zatrudnienie znajdzie ponad 300 osób. Centrum rozpocznie swoją działalność w styczniu 2018 roku. – Rekrutacja się już rozpoczęła. Poszukujemy osób na różnorodne stanowiska magazynowe i administracyjne. Wszelkich informacji związanych z rekrutacją udziela Aneta Oreńczak, Specjalista ds. personalnych : aneta.orenczak@fiege.pl – poinformował nas Damian Kołata, Senior Business Development Manager.

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here