Dyrektor naszego szpitala poda TVP do sądu

2
3979
Marek Działoszyński/fot. ZielonaNews.pl

Wczoraj w Magazynie Śledczym Anity Gargas (Zobacz: Reportaż A. Gargas)  pojawił się reportaż dotyczący Marka Działoszyńskiego, prezesa Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. Zdaniem dyrektora zawierał nieprawdziwe informacje. Teraz sprawę skieruje do sądu. – Cały materiał był atakiem wymierzonym we mnie i stanowił próbę podważenia mojej wiarygodności, uczciwości i rzetelności. W wyemitowanym materiale nie podjęto nawet próby uzasadnienia stawianych mi zarzutów. Naruszono tym samym bezprawnie moje dobra osobiste – czytamy w oświadczeniu. Poniżej znajdziecie całe oświadczenie.

 

Oświadczam, iż reportaż wyemitowany w dniu 09.05.2019 r. w ,,Magazynie Śledczym Anity Gargas” w programie pierwszym Telewizji Polskiej  (TVP1) zawierał nieprawdziwe i szkalujące mnie sugestie dotyczące przebiegu mojej służby w Policji jak i piastowania przeze mnie funkcji Prezesa Zarządu Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o.

 Cały materiał był atakiem wymierzonym we mnie i stanowił próbę podważenia mojej wiarygodności, uczciwości i rzetelności. W wyemitowanym materiale nie podjęto nawet próby uzasadnienia stawianych mi zarzutów. Naruszono tym samym bezprawnie moje dobra osobiste.

W związku z zaistniałą sytuacją sprawa zostanie przeze mnie skierowana do Sądu.   

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Hahaha…ale facet ma poczucie humoru…przekret na stanowisko bez kwalifikacji i bez konkursu… Kto za nim stoi, chłopaki zeWSI?
    Polakowa , Jabłoński, kto jeszcze w tej sitwie występuje?

  2. Hmm teraz wszyscy są niewinni 🙂 nikomu przez gardło nie przychodzi przyznać się do winy, no dobrze może 10% materiału było nie prawdy i tylko o za te 10% prawdy będzie gorliwe walczyć w sądzie.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here