Dwa nowe zakażenia w Lubuskiem. To dziecko i mężczyzna w średnim wieku

3
39235
Medical photo created by freepik - www.freepik.com

Mamy dwa nowe zakażenia koronawirusem w woj. lubuskim. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 957/13 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Mężczyzna w średnim wieku i dziecko

Obie osoby są w stanie dobrym i przebywają w izolacji domowej. Mężczyzna jest w średnim wieku z Gorzowa Wlkp. A drugą osobą jest  dziecko z powiatu strzelecko-drezdeneckiego – poinformowała nas Aleksandra Chmielińska-Ciepły, rzeczniczka wojewody lubuskiego.

31 nowych przypadków
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 31 nowych przypadków zakażenia  potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. – Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego – informuje Ministerstwo Zdrowia. 

Zmarła jedna osoba
Ministerstwo poinformowało także, że w szpitalu w Bolesławcu z powodu koronawirusa zmarł 71-letni mężczyzna.

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. A ile osób dzisiaj zamarło z innych powodów? Może tak dla równowagi i takie informacje warto podać, żeby ludzie mieli obraz całości?

  2. Poproszę również powiedzieć, ile osób zmarło z powodu nowotworów i co jest zrobione dla nich, oprócz kolejki do lekarzy na rok do przodu?

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here