Dodatkowe castingi do Miss Ziemi Lubuskiej 2017 w Zielonej Górze

0
365
Castingi do tytułu Miss Ziemi Lubuskiej
FOT. PAWEL JANCZARUK / WueF

W styczniu odbędą się jeszcze trzy castingi do Miss Ziemi Lubuskiej 2017 i Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej 2017. To ostatnia szansa na udział w konkursie.

Z castingu na galę

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w castingach dziewczyny w wieku 14- 25 lat, mierzące minimum 166 cm wzrostu. Na casting najlepiej przyjść w dziennym, lekkim makijażu oraz na szpilkach. Należy mieć ze sobą dowód tożsamości albo legitymację szkolną.

Agencja modelek Princess przeprowadzi castingi 8 stycznia w zielonogórskiej Palmiarni w godzinach 13:00- 15:00 oraz 11 i 15 stycznia w Sauna i Fitness Gregor przy ul. Chmielnej 16 w Zielonej Górze w godzinach 15:00- 17:00.

Dziewczyny, które przejdą odpowiednie etapy wystąpią na gali finałowej, gdzie prezentować się będą w trzech różnych odsłonach: w strojach kąpielowych, sukienkach oraz sukniach ślubnych z Salonu Kreacja Żannet, a także w kolekcji marki Hexeline i Orsay.

Główna nagroda

Zwyciężczyni konkursu otrzyma nagrody od firmy Orsay i sukienkę z Salonu Kreacja Żannet. Do tego 2000 zł oraz BRELOK VIP uprawniający do całorocznego wstępu do strefy VIP z osobą towarzyszącą. Brelok ma wartość 5000 zł i został ufundowany przez EXCLUSIVE CLUB DEMON. Poza tym jeszcze sporo innych nagród.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here