Cztery Lubuszanki wśród najpiękniejszych Polek! (ZDJĘCIA)

0
696
foto: Kamil Hadyński

W sylwestrowy wieczór poznaliśmy finalistki Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2020, a wśród nich nasze piękne Lubuszanki!
Staną do walki o tytuł najpiękniejszych Polek

Na początku 15 stycznia 2021 roku 24 najpiękniejsze nastolatki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski Nastolatek 2020, a wśród nich Miss Nastolatek Ziemi Lubuskiej Katarzyna Synowiec.

Natomiast 17 stycznia 2021 roku najpiękniejsze Polki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2020, a wśród nich 3 piękne Lubuszanki. Nasz region reprezentować będą:
– Julia Gryczan – Miss Ziemi Lubuskiej
– Laura Wycichowska – Miss Zielonej Góry
– Sandra Krenc – II Wicemiss Ziemi Lubuskiej

Kiedy odbędzie się transmisja Miss Polski
– Już dziś zachęcamy do wspierania naszych reprezentantek w największym i najbardziej prestiżowym konkursie w naszym kraju! – informuje Grzegorz Ostrowski, organizator konkursu miss ziemi lubuskiej. Transmisja na żywo z finału Miss Polski odbędzie się telewizji Polsat już 17. stycznia od godziny 20:00. Jest to jedyny konkurs piękności w naszym kraju transmitowany w telewizji.

– Już dziś zachęcamy do wspierania naszych reprezentantek w największym i najbardziej prestiżowym konkursie w naszym kraju! A dziewczęta które myślą o podobnej przygodzie zapraszamy już dziś do zgłoszeń przez formularz online do nowej edycji naszego konkursu regionalnego Miss Ziemi Lubuskiej 2021. Formularz dostępny na stronie missziemilubuskiej.com.pl/zostan-miss – wyjaśnia G. Ostrowski.

Źródło: materiały prasowe

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here