Co powstanie w rejonie ul. Anny Jagiellonki i ul. Elektronowej?

1
903
Designed by Freepik

Podczas wczorajszej (27.02) sesji Rady Miasta, radni przyjęli uchwałę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Anny Jagiellonki i ul. Elektronowej w Zielonej Górze. Co takiego ma się zmienić na tym obszarze?

Tereny zielone zostaną nienaruszone

Projekt uchwały przedstawił wiceprezydent Dariusz Lesicki wyjaśniając, że teren o którym mowa w uchwale, umiejscowiony jest pomiędzy ul. Anny Jagiellonki, a ul. Elektronową. Jest to obszar budownictwa wielorodzinnego. – Plan zagospodarowania przestrzennego w rejonie

fot. ZielonaNews/ sesja Rady Miasta 27.02

wspominanych ulic, zakłada utworzenie budownictwa wielorodzinnego z miejscami parkingowymi 1,5 miejsca na jedno mieszkanie – poinformował wiceprezydent Lesicki. Wspomniany obszar otoczony jest zielenią i jak zapewnia miasto, tak pozostanie. Plan uwzględnia dbanie o obszary zielone, występujące na omawianym w uchwale terenie. – Teren jest dobrze skomunikowany z innymi drogami, więc rozbudowa w tym obszarze odbędzie się z korzyścią dla Zielonej Góry – dodał D. Lesicki.

fot.um zg

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Jasne.Kolejne bloki,markety,beton,wg. wizji kubickiego i jego urzedasow. A drzewa i tak sie potem wytnie,mimo zapewnien.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here