Celebrytka jako perfekcyjny dodatek stylizacyjny

1
146
fot. materiały prasowe

Co, prócz celebryckich konotacji łączy takie kobiety, jak Emily Ratajkowski, Beyonce czy Kylie Jenner? Nic innego jak zamiłowanie do jednego wyrobu jubilerskiego, dodawanego do codziennej stylizacji. Mowa oczywiście o produkcie, jakim jest złota celebrytka widoczna, chociażby na instagramowych zdjęciach wcześniej wymienionych gwiazd. Trend jej noszenia nie jest co prawda nowy, ale za to szalenie popularny, przez co jest widoczny zarówno wśród osób związany z szeroko rozumianą rozrywką, showbusinessem, jak i przedstawicielek płci pięknej, które chcą po prostu prezentować się modnie i z gustem.

Sposób noszenia

Przede wszystkim już na początku trzeba odejść od przekonania derywującego nadmiar biżuterii i traktującej większą jej ilość jako wadę. Nie warto bać się dodatkowych kolczyków, lepiej za to zintegrować je ze sobą. Mieszajcie ze sobą złoto oraz srebro z tymi w kształcie wieszaków. Obecnie na rynku jubilerskim odnajdziemy wiele rodzajów tego typu produktów, uzupełnionych o drobne kamyki, czy symbole, jak gwiazdy, mistyczne kształty i te służące do przekazywania szczęścia (czterolistne koniczyny, podkowy, biedronki lub inicjały osób bliskich waszym sercom). Nie wiecie, na co się zdecydować?

Złota celebrytka z aniołkiem. Źródło: Ergold

Odpowiedź jest prosta. Na wszystko.  Pojedyncza niewielkich rozmiarów celebrytka  ma fantastyczną siłę przekazu i pozwala na ciekawe wyrażenie własnej osobowości lub wartości, którym hołdujemy. Ponadto pozwala na wdrożenie wysublimowanych odmian stylizacji. Szczególnie takich związanych z wieczornymi wypadami na spotkania ze znajomymi lub eleganckimi uroczystościami.

Celebrytka jako biżuteria dla…

Każdego! Celebrytki w żadnym razie nie mają monopolu na zakładanie takiego typu biżuterii. Nie trzeba zatem być „wpływową kobietą” lub globalną gwiazdą. Nie oznacza to jednak, że nie można się poczuć jak one. W jaki sposób? Rozwiązanie jest tylko jedno. Załóż złotą celebrytkę i przekonaj się, że nie jesteś w stanie się od niej uwolnić w trakcie przygotowywania stylizacji modowej.

Dodatkowo uwydatnia ona kobiece wdzięki i maskuje niedoskonałości jak defekty znajdujące się na szyi. Trudno o tak efektywne połączenie elegancji z minimalizmem. Jest to również zasługa materiału w postaci złota, które od wielu lat dominuje w rankingu najczęściej wybieranych przez klientki kamieni szlachetnych. Tak wiele kobiet nie może się mylić, prawda?

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here