Castingi do tytułu Miss Ziemi Lubuskiej

Piękne kobiety poszukiwane

1
545
fot. Paweł Janczaruk

W listopadzie odbędzie się pierwszy casting na Miss Ziemi Lubuskiej. Jeśli chcecie przeżyć ciekawą przygodę i poznać nowych ludzi, to warto spróbować swoich sił w konkursie.

Agencja Modelek Princess organizuje castingi do konkursu Miss Ziemi Lubuskiej 2017 oraz Miss Nastolatek 2017. Pierwszy casting odbędzie się już 27 listopada. Kolejne zaplanowane są na grudzień w dniach 10, 17 i 18. Wszystkie castingi odbędą się w Palmiarni Zielonogórskiej w godzinach 13.00-15.00.

Kto może kandydować do tytułu Miss Ziemi Lubuskiej?

Chętne dziewczyny muszą mieć nie mniej niż 14 i nie więcej niż 25 lat. Obowiązkowo trzeba mieć przy sobie dowód potwierdzający tożsamość. Każda z dziewczyn musi także mierzyć minimum 166 cm. Dodatkowym elementem, który warto mieć ze sobą są szpilki i naturalny, dzienny makijaż.

Dziewczyny, które dostaną się do konkursu będą występować na Gali Finałowej, gdzie czeka ich prezentacja w kilku odsłonach. Uczestniczki wystąpią w strojach kąpielowych, sukienkach, sukniach ślubnych z salonu Kreacja Żannet oraz w kolekcji marki Orsay i Hexeline.

Nagrody

Dla zwyciężczyni przewidziane jest wiele nagród: 2 tys. zł, brelok VIP uprawniający do całorocznego wejścia na strefę VIP wraz z osobą towarzyszącą o wartości 5 tys. zł od EXCLUSIVE CLUB XDEMON, do tego nagrody szykują także marki wykorzystywane na pokazie, czyli Orsay oraz Kreacja Żannet.

Poprzednia Miss Ziemi Lubuskiej, Judyta Zapędzka obecnie konkuruje z 23 dziewczynami o tytuł najpiękniejszej Polki. Czy zdobędzie to wyróżnienie okaże się 4 grudnia. Judyta doszła tak daleko, ponieważ spełnia kilka warunków, które są niezbędne, aby wziąć udział w konkursie.

 

 

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here