BOLW.pl – zielonogórski sklep dla pasjonatów wędkarstwa

0
274
fot. materiały prasowe

Wędkarstwo to sport dla ludzi kochających przyrodę, jej piękno i niepowtarzalność. By zapolować na spektakularne okazy, trzeba się zaopatrzyć w odpowiednio dobrany sprzęt. Największy wybór akcesoriów wędkarskich w Zielonej Górze umożliwia sklep wędkarski BOLW.pl mieszczący się na terenie Zastalu, przy ul. Sulechowskiej 4a/45. Tutaj zakupy możesz zrobić w siedzibie sklepu lub przez internet – jak wolisz: www.bolw.pl Możliwy jest także odbiór zakupów na miejscu, bez kosztów przesłania w godzinach 10.00 – 18.00 i w soboty w godzinach 10.00 – 14.00. Telefon do sklepu: 68 506 50 55

Sklep wędkarski BOLW.pl został stworzony przez pasjonatów wędkarstwa, stąd tak dobrze rozumiemy potrzeby naszych Klientów i ich oczekiwania. Wiemy, jak ważny jest niezawodny sprzęt na łowisku. Stawiamy na renomowane marki: Okuma, Konger , DAM, Dragon, Shimano, Savage Gear, Sensas, Daiwa. Mamy w ofercie również produkty nieco mniej znanych na polskim rynku firm, tj. Ron Thomson, Kamatsu, Dorado, Salmo, Fiume, Pezon&Michel czy Gunki, które jakością nie odbiegają od tych najbardziej popularnych. Z każdej kategorii sprzętu wędkarskiego, akcesoriów wędkarskich, zanęt i przynęt czy odzieży plenerowej, zawsze przedstawiamy szeroki asortyment różnorodnych propozycji. Klient może wybierać wśród produktów w zróżnicowanym zakresie cenowym, a także korzystać z licznych promocji. Na miejscu w sklepie stacjonarnym doradca pomoże wybrać odpowiednie produkty, by spełnić oczekiwania każdego Klienta. Zapewniamy, że satysfakcja z zakupów w sklepie BOLW.pl jest zawsze wliczona w cenę!

Sklep BOLW.pl działa też jako sklep internetowy. Na stronie internetowej, oprócz szczegółowych kategorii produktowych, stworzyliśmy działy tematyczne: wędkarstwo sumowe, karpiowe, spinningowe, fedeer, methodfeeder, wedkarstwo morskie, spławikowe czy podlodowe. W ten sposób łatwiej jest dobrać Klientowi odpowiednie akcesoria. Czy jesteś amatorem czy zawodowcem, duże zróżnicowanie oferty pozwoli wybrać odpowiedni do preferencji sprzęt wędkarski najwyższej jakości.

Sklep BOLW.pl prowadzi na swojej stronie blog wędkarski, który od lat cieszy się uznaniem naszych klientów. Artykuły pisze doświadczony wędkarz, podpowiadając czytelnikom wiele sprawdzonych patentów na wybór miejsca połowu, sprawdzone techniki wędkarskie i skuteczne sposoby na zanęcanie. To kopalnia praktycznej wiedzy, z której można w każdej chwili skorzystać.

Dla pasjonatów wędkarstwa stworzyliśmy także profil i grupy tematyczne na Facebooku. Wędkarstwo Moja Pasja skupia grupę 113 tysięcy wędkarzy, którzy wymieniają się ciekawymi informacjami. Grupa Wędkarstwo Moja Pasja i Giełda Sprzętu Wędkarskiego to kolejne miejsca spotkań wędkarzy w sieci, które integrują to środowisko. Zapraszamy, dołącz do nas!

fot. materiały prasowe

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here