Bazgroły „Pizdo” pojawiły się na DT centrum. Trudno się nie śmiać (ZDJĘCIA)

7
1024
fot. ZielonaNews.pl

Pod koniec ubiegłego roku Pogromcy Bazgrołów oczyścili oszpecony, zabazgrany budynek DT Centrum w Zielonej Górze. Przed kilkoma dniami znów tam pojawił się napis.

“Pizdo” oszpeca DT Centrum. I jak go traktować poważnie?

Ktoś kto się podpisuje „Pizdo” nie jest jest szczególnie wart tego, żeby się na niego denerwować – śmieje się Paweł Wysocki, Pogromca Bazgrołów i miejski radny. Ze spokojem zapewnia, że jak tylko zrobi się nieco cieplej napis zniknie. – Musi być cieplej, bo płyn, który mamy, w niskich temperaturach niestety zamarza i nie możemy czyścić. Nie wiem, ile się męczył ten pseudoartysta, ale dla nas samo zmycie tego bazgrołu potrwa 15 minut.  – wyjaśnia Wysocki. Jak nas poinformował sprawa trafiła także do Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze. – Nie odpuścimy. Jak złapiemy wandala, będzie musiał sprzedać swojego laptopa, telefon, albo prosić u rodziców o pieniądze na zapłatę kary. A prędzej, czy później dowiemy się kto to – mówi miejski radny. I z uśmiechem dodaje, że Pogromcy Bazgrołów mają czas i dużo cierpliwości. – Obok napisu „Pizdo” pojawił się napis Pogromcy, jeśli dobrze czytam. Nie wiem czy to nie wezwanie do jakiejś wojenki. Ale nas to nie przeraża. My mamy czas, jest na dużo. I przede wszystkim możemy legalnie, bez stresu działać w dzień. A nie bazgrać pod osłoną nocy – przekonuje.

Wiesz, kto to zrobił? Zadzwoń na policję!

Niebawem przy ul. Westerplatte, jak i w centrum pojawi się monitoring(czytaj więcej: Monitoring w Zielonej Górze), który miejmy nadzieję pomoże skuteczniej identyfikować miejskich wandali. A każdy, kto może mieć informację na temat osoby, która oszpeciła budynek w centrum proszony jest o kontakt z policją.

PODZIEL SIĘ

7 KOMENTARZE

 1. Hm ile zajmuje namalowanie takiego obrazka?
  Bp zastanawia mnie jak w centrum miasta można bazgrać bezkarnie przez kilka minut po budynku?
  Gdzie była policja?

 2. Do pogromców bazgrołów!!!
  Zanim zmyjecie znowu ten artystyczny wyraz frustracji bazgracza niech właściciel zamontuje tam kamerę.
  A tak szkoda czasu i atłasu. A centrum zmieni się w slums.

 3. trudno sie nie smiac z was…. serio ktos kto przeczytał PIZDO? ludzie …. skoro się nie znacie na graffiti to radze sobie odpuscic, a tymbardziej beka z tego, ze ktos z redakcji nie potrafi czytac;/

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here