Nowa inwestycja w Jeleniej Górze teraz również w wariancie inwestycyjnym

0
303
panorama park jelenia góra
fot. materiały prasowe

Ostatnie wolne mieszkania na kameralnym osiedlu, które powstaje w urokliwej dzielnicy Jeleniej Góry – Cieplice Zdrój można nabyć również wariancie inwestycyjnym.

Przeznaczonymi pod zakup z gwarantowaną stopą zwrotu (6% z umową najmu na okres 120 miesięcy) apartamentami będzie zajmowała się wyspecjalizowana firma zarządzająca z wieloletnim doświadczeniem.

Realizowana inwestycja jest jedynym tego typu przedsięwzięciem w okolicy. Wyróżniają ją przede wszystkim wysoki standard wykończenia i zaplanowane udogodnienia, a wśród nich m.in. basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą z plażą i leżakami (ekspozycja południowa), plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna i wewnętrzna, fitness oraz sauna fińska. Dodatkowym atutem z pewnością jest idealna lokalizacja, która doskonale łączy małą odległość od centrum miasta, wielu najważniejszych punktów użyteczności publicznej (tak jak np. żłobek, przedszkole, szkoła, markety, Termy Cieplickie i tereny rekreacyjne, np. parki).

Wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej głównych inwestorów, a tym bardziej zrealizowane przez nich wcześniejsze, często bardzo duże, przedsięwzięcia mogą być gwarancją profesjonalnego i odpowiedzialnego podejścia do realizowanego zamierzenia budowlanego. W spółce prowadzącej inwestycję znajdują się:

– Dariusz Surynt – Prezes Zarządu Osada Śnieżka / wykonawca m.in. obiektów: Osada Śnieżka oraz Blue Mountain Resort

– Artur Michalewski – Prezes Zarządu ArtDom Developer, / wykonawca obiektów mieszkalnych w Jeleniej Górze oraz nagradzanego obiektu Czarny Kamień Resort&SPA

– Maja Włoszczowska – dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, mistrzyni świata w wyścigu elity MTB.

Połączenie mistrzostwa sportowego z doświadczeniem inwestycyjnym udziałowców gwarantuje unikatowy, niepowtarzalny, limitowany do 53 apartamentów projekt.

Planowany termin oddania inwestycji I kwartał 2020.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here