Antalya, Monastyr i Tirana z lotniska Zielona Góra – Babimostu. Jest już oferta

0
4078
fot. ZielonaNews.pl

Z lotniska Zielona Góra – Babimost korzysta coraz więcej pasażerów. Biura podróży uruchomiły już sprzedaż wakacji z wylotem z Babimostu.

– Biura podróży uruchomiły już sprzedaż wakacji z wylotem z Lotniska Zielona Góra-Babimost na lato 2024. W ofertach znajdują się takie kierunki jak: Antalya, Monastyr i Tirana – informuje biuro prasowe PPL. Jak nas poinformowało biuro prasowe rzecznika, wycieczki z wylotem z Lotniska Zielona Góra-Babimost oferują biura podróży: Rego-Bis, Coral Travel.- Siatka połączeń na sezon Lato 2024 cały czas się kształtuje – informuje biuro prasowe.

Wyższe wyniki

W lutym lotnisko Zielona Góra-Babimost odprawiło ponad 4 tys. pasażerów. To wynik trzykrotnie większy niż w tym samym okresie 2019 roku, kiedy z usług lubuskiego portu skorzystało 1,3 tys. osób. 

Ilu pasażerów?

W najkrótszym miesiącu roku lotnisko Zielona Góra-Babimost obsłużyło 4.045 pasażerów. Podróżnych w lutym było o 2,7 tys. więcej niż w tym samym miesiącu pięć lat temu, kiedy lotnisko obsłużyło 1.342 osoby. Od początku tego roku w Babimoście odprawiono łącznie 7.581 podróżnych. To o 4,7 tys. więcej niż w ciągu dwóch pierwszych miesięcy 2019 roku. 

W lutym z lubuskiego portu realizowano połączenia do Warszawy na pokładzie samolotów PLL LOT oraz czarterowe rejsy do Marsa Alam. Wycieczkowe loty do egipskiego kurortu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem pasażerów. 

Biura podróży uruchomiły już sprzedaż wakacji z wylotem z Lotniska Zielona Góra-Babimost na lato 2024. W ofertach znajdują się takie kierunki jak: Antalya, Monastyr i Tirana.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here