Z lotniska w Babimoście polecimy do Lwowa za niecałe 200 zł w obie strony

6
4575
fot. ZielonaNews.pl

Z lotniska w Babimoście będą bezpośrednie loty do Lwowa. Bilety można już rezerwować.
Z lotniska w Babimoście polecimy do Lwowa

Jak wynika z systemu rezerwacyjnego LOT-u pierwsze bezpośrednie przeloty będą obsługiwane już w grudniu. Bilety w obie strony można kupić już za 199 zł (screen poniżej). Jak wynika z rozkładu lotów samolot wyleci z lotniska Zielona Góra-Babimost wieczorem o 21:40 a wyląduje o 24.20. Z kolei z Lwowa wyleci o 7:40 a na lotnisku w Babimoście powinien być o 8:10.

Przypomnijmy, że z lotniska w Babimoście w sezonie letnim latały samoloty do Chorwacji i Turcji. Jak informowało biuro prasowe PPL od lipca do września tego roku port lotniczy obsłużył 11081 osób, co oznacza, że udało się wypracować ponad 83% ruchu sprzed pandemii.

Pasażerowie czarterowi
We wrześniu pasażerowie połączeń czarterowych stanowili prawie 43 proc. wszystkich odprawionych na lotnisku w Zielonej Górze. Sukcesem tu okazały się połączenia do Turcji realizowane przez Freebird. Dużym zaskoczeniem był prawie 10-procentowy wzrost liczby podróżnych w lotach czarterowych względem lipca, czyli początku sezonu wakacyjnego.

Na trasach krajowych podróżowały 1704 osoby. Zdecydowana większość z nich – bo aż 1699 – wybrała połączenia regularne pomiędzy Zieloną Górą a Warszawą realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Na kierunki zagraniczne zdecydowało się 1441 podróżnych. W przypadku kierunków zagranicznych szczególnym zainteresowaniem cieszyły się połączenia do Chorwacji.

PODZIEL SIĘ

6 KOMENTARZE

  1. Panie Andrzeju najpierw trzeba się dokształcić jak coś się chce napisać.
    Od granicy na Bugu jest inna strefa czasowa niż w Unii Europejskiej.

  2. Czasy odlotów i przylotów (dla tych którzy nie latają samolotami) zawsze podawana są czasie lokalnym funkcjonującym w danej strefie czasowej gdzie leżą lotniska.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here