Ruszyły zapisy na zimowe półkolonie. Sprawdźcie, co zaplanowano!

0
622
fot. materiały prasowe

W tym roku, zgodnie zapowiedziami rządu, ferie w całym kraju odbędą się w jednym terminie, tj. od 4 do 17 stycznia 2021. W Zielonej Górze ruszają już zapisy na półkolonie. Organizuje je Mała Akademia Sportu.

Półkolonie zimowe w Zielonej Górze

Zastanawiasz się, gdzie będą obywać się półkolonie zimowe w Zielonej Górze? Mała Akademia Sportu ma już ciekawy plan na zimowy wypoczynek w mieście. Nie zabraknie ruchu na świeżym powietrzu, zabaw i nauki. Co ważne, dzieci będą mogły wybierać spośród zaproponowanych przez nauczycieli aktywności.  – Dla naszych uczestników przygotowaliśmy następujące aktywności: robotyka i programowanie LEGO®, warsztaty szycia/rękodzieło/DIY, gry i zabawy na świeżym powietrzu, bitwa NERF®, fotobudka, druk 3D, zajęcia taneczne, gry na konsoli, zajęcia o tematyce survivalowej, gry planszowe, Gravitrax®, mega klocki, łuk, boule, ringo, dart, animacje, a także seans filmowy (*wyjście do kina zależne od dostępności) – wyjaśniają organizatorzy.

Zajęcia sportowe

fot. materiały prasowe

Jak przystało na Małą Akademię Sportu nie zabraknie aktywności ruchowych. Podczas półkolonii zimowych zaplanowano między innymi olimpiadę sportową. A uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w takich grach jak tchoukball, rugby, koszykówka, czy siatkówka. Zajęcia będą odbywały się na świeżym powietrzu (boiska i teren szkolny), w salach lekcyjnych i w sali sportowej (na końcu artykułu znajdziecie galerię zdjęć z poprzednich edycji półkolonii a Małą Akademią Sportu).

Dla kogo i gdzie?

fot. materiały prasowe

Zimowe półkolonie będą odbywały się Europejskiej Szkole Podstawowej – Rahn Education przy ul. Sienkiewicza 36 w Zielonej Górze. Zimowy wypoczynek przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-14 lat.  Do wyboru są dwa turnusy: 4-8 stycznia 2021 (4 dni, bez 6.01) | 11-15 stycznia 2021 (5 dni). Koszt półkolonii to 470/550 zł (cena odpowiednio za turnus 4 i 5 dni).  Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 8.00 do 16.00 (możliwy wcześniejszy przywóz dzieci). Zobaczcie, jak dzieci bawiły się podczas poprzednich edycji!

Zapisy na zimowe półkolonie w Zielonej Górze

Chciałbyś skorzystać z ciekawej oferty Małej Akademii Sportu? Więcej informacji na temat półkolonii i zapisów uzyskacie. Co ważne wstępna rezerwacja miejsc na półkoloniach nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań.

Mała Akademia Sportu:

telefon: 785 236 735
www: https://aktywnepolkolonie.pl/polkolonie/
emailbiuro@malaakademiasportu.pl

Zobacz nas także na Facebookuhttps://www.facebook.com/mala.akademia.sportu/

Zapisy na zimowe półkolonie odbywają się w kilku krokach:

1. Wstępna rezerwacja miejsca, poprzez formularz online.
2. Potwierdzenie turnusu do 10 dni przed zaplanowanym rozpoczęciem – otrzymasz informację SMSowo oraz na podany adres e-mail.
3. Dokonanie płatności za półkolonie oraz wypełnienie Karty Uczestnika online – szczegóły otrzymasz wraz z potwierdzeniem turnusu.
4. I to wystarczy by zobaczyć się półkolonii!  Szczegółowy plan zajęć otrzymasz kilka dni przed turnusem.

Zapewnione bezpieczeństwo 

Organizatorzy podkreślą, że przykładają dużą wagę do bezpieczeństwa uczestników półkolonii. – W związku z epidemią COVID-19 wdrożyliśmy procedury ochronne, które będą aktualizowane w oparciu o pojawiające się komunikaty służb sanitarnych. Rozwiązania, które stosowaliśmy podczas wakacyjnego wypoczynku to m.in. zaopatrzenie kadry i uczestników zajęć w środki ochronne, ograniczenie kontaktów pomiędzy grupami, częsta dezynfekcja sprzętu i elementów infrastruktury, dostosowanie programu półkolonii do sytuacji epidemiologicznej, ograniczenie kontaktów z osobami z zewnątrz – wyjaśniają.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here