Running Day w hurtowniasportowa.net już 8 kwietnia!

0
509

Darmowe badanie stopy, dobór profesjonalnych butów biegowych, spotkanie z trenerem funkcjonalnym, zdrowe przekąski wraz z przepisami i towarzystwo doświadczonych biegaczy. Mało? Wybierzemy lokalnego testera biegowego, zabierzemy Cię na wspólny trening, a na dokładkę odwiedzi nas… duch Wojciecha Pijanowskiego i jego legendarnych wąsów.

 

To tylko garść niektórych atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla wszystkich fanów biegania – i wszystkich, którzy biegaczami chcą zostać albo po prostu spędzić ten dzień aktywnie i w miłym towarzystwie – z okazji Running Day. Już 8 kwietnia, od godz. 10 do 15 w sklepie hurtowniasportowa.net w Zielonej Górze przy ul. Sikorskiego 21, zaprosimy Was na biegową podróż, w czasie której nie zabraknie tego, co musi się znaleźć w każdej podróży: emocji, rozmów, inspiracji, zdobywania wiedzy i dobrej zabawy.

Warsztaty z trenerem funkcjonalnym z Maxfit, który pokaże Wam ćwiczenia, zaproponuje trening obwodowy i konsultacje oraz wniesie niezbędną wiedzę do biegowego treningu – podobnie jak możliwość darmowego badania stopy i doboru profesjonalnego obuwia biegowego na specjalnie przygotowanej bieżni.

Spotkanie z członkami Stowarzyszenia „Zielono Góro, Zacznij Biegać” tę wiedzę z pewnością uzupełni, a rozmowy o przemierzaniu kolejnych kilometrów mogą was zainspirować do podjęcia wyzwań na trasie. Będziecie też mogli zapisać się na kolejną edycję ZGZB – jeśli zrobicie to podczas Running Day, przygotujemy dla Was małe pakiety powitalne.

To dopiero początek emocji, bo nic nie rozkręci ich tak jak Koło Fortuny. W sobotę po naszym sklepie będzie krążył więc duch Wojciecha Pijanowskiego. Po każdym zakupie z działu biegowego rozkręcimy kołowrotek z nagrodami – rabatami na kolejne zakupy, nadrukami w Drukarni Skills, karnetami do naszych partnerów i kilkoma ekstra niespodziankami.

A jeśli wolicie wziąć sprawy i szczęście w swoje ręce, zgłoście się do wyborów lokalnego testera hurtowniasportowa.net. Po mini-castingu z kandydatami przedłużymy akcję poszukiwawczą o kolejny tydzień, czekając na zgłoszenia, a następnie zapewnimy zwycięzcy sprzęt biegowy na zawody i produkty do testów.

Wszystkie szczegóły na temat Running Day znajdziesz na naszym Facebooku: PRZEJDŹ DO WYDARZENIA oraz poniżej

 

 

RUNNING DAY

Sobota, 8 kwietnia, godz. 10-15

Sklep hurtowniasportowa.net, Sikorskiego 21 w Zielonej Górze

 

Darmowe badanie stopy i dobór profesjonalnego obuwia biegowego

Wejdź na bieżnię, przebiegnij się, poznaj rodzaj i budowę swojej stopy. Pokażemy Ci nagranie po przebieżce, zeskanujemy stopę i dobierzemy odpowiednie buty biegowe, które w dalszym ciągu będziesz testował na bieżni. Dzięki badaniu możemy precyzyjnie dobrać dla Ciebie obuwie. Dlaczego jest to tak istotne? Właściwie dobrane buty pełnią zasadniczą rolę w osiąganiu lepszych wyników i są równie istotne dla Twojego zdrowia i czerpania pełnej przyjemności z biegania.

 

Spotkanie z trenerem funkcjonalnym z Maxfit

 

Łączenie treningu funkcjonalnego (obwodowego) z treningiem biegowym staje się coraz popularniejsze. Uzyskasz fachowe porady, jak wesprzeć bieganie treningiem funkcjonalnym, zobaczysz przykładowe ćwiczenia, wspólnie z fachowcem wykonasz tablicę do treningu funkcjonalnego, a trener rozpisze przykładowy trening. Na koniec dnia, o godz. 15, sprawdzimy to wspólnie w praktyce podczas treningu – najpierw funkcjonalnego (ok. 10 minut), a później biegowego.

 

Spotkanie z ekipą Stowarzyszenia „Zielona Góro, Zacznij Biegać”

 

Z drużyną „Zielono Góra, Zacznij Biegać” porozmawiasz o bieganiu, uzyskasz sprawdzone porady, które pozwalają jej pokonywać od kilku lat kolejne trasy i stawiać sobie kolejne wyzwania, dowiesz się, jak przebiec 30 minut bez zatrzymywania się. Będziesz mógł również zapisać się na kolejną edycję Spotkań Biegowych, które startują po majówce (dowiedz się więcej – KLIK). Jeśli zrobisz to podczas Running Day, specjalnie dla Ciebie przygotujemy mały pakiet powitalny. Dodatkowo ekipa ZGZB pomoże nam przygotować stół pysznych i zdrowych przekąsek dla biegaczy. Przepisy na pożywne jedzenie podamy Ci na tacy.

Biegowe koło fortuny

 Po każdym zakupie z działu biegowego zakręcimy kołem w starym dobrym stylu, aby sprawdzić, czy fortuna Ci sprzyja. Wśród nagród znajdziesz rabaty, nadruki w Drukarni Skills, upominki od Asics, Mizuno i TomTom, karnety do naszych partnerów oraz kilka ekstra niespodzianek!

 

Wybór lokalnego testera biegowego hurtowniasportowa.net

 

Chcesz zostać lokalnym testerem hurtowniasportowa.net? Chciałbyś testować sprzęt i akcesoria biegowe? Mieszkasz w Zielonej Górze lub okolicach? Wolisz brać los w swoje ręce i nie powierzać go szczęściu? Być może podczas Running Day będziemy czekać właśnie na Ciebie. Zapraszamy kobiety i mężczyzn, amatorów i profesjonalistów – liczy się tylko to, że chcesz z nami wesprzeć zielonogórskie bieganie. Czego oczekujemy od kandydatów?

Miłości i pasji do biegania. Byłoby świetnie, gdybyś startował(a) w biegach lokalnych, posiadał(a) nieprzeciętną wiedzę z zakresu znajomości sprzętu biegowego i angażował(a) się w mediach społecznościowych. Warunek konieczny? Pozytywne nastawienie do życia!

Zyskaj miano oficjalnego testera biegowego hurtowniasportowa.net. Na „dzień dobry” otrzymasz od nas zestaw biegowy (koszulkę, spodenki i buty), a następnie kolejne produkty do testowania. Ponadto wypromujemy Cię w social media, pokażemy światu na sportowyblog.net oraz będziemy wspierać w Twoich inicjatywach.

Zgłoś się do nas podczas Running Day, porozmawiaj z nami, zostaw swoje portfolio i przekonaj nas, że szukamy właśnie Ciebie. Do 17 kwietnia możesz też wysłać swoje zgłoszenie na adres: marketing@hurtowniasportowa.net. Co powinno się w nim znaleźć? Nie zamykamy się na żadne pomysły. Po prostu wyślij coś, co nas przekona!

Regulamin „polowania” na testera będzie dostępny podczas Running Day, a następnie na sportowyblog.net.

Wszystkie szczegóły na temat Running Day znajdziesz na naszym Facebooku: PRZEJDŹ DO WYDARZENIA

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here