Zalane mieszkania, piwnice? Zawilgocone pomieszczenia? Przyspieszenie prac remontowych? Jest na to sposób

0
364
Designed by Freepik

W Zielonej Górze od dwóch lat działa firma zajmująca się wynajmem i sprzedażą osuszaczy powietrza, nagrzewnic i wentylatorów – Dostarczamy urządzenia zarówno do osób prywatnych, właścicieli lokali, jak i firm remontowych i budowlanych – wyjaśnia Katarzyna Pieniacka, właścicielka firmy DENSA. I podkreśla, że urządzenia mogą okazać się szczególnie przydatne osobom, które w wyniku ulewnych deszczy mają zalane piwnice, firmom budowlanym, którym niesprzyjające warunki utrudniły prace, czy w mieszkaniach, gdzie pojawiła się wilgoć i grzyb.

Trudna walka z wilgocią oraz szkodami po zalaniach pomieszczeń. Jak sobie radzić?

Problemy powracającej wilgoci to problem właścicieli wielu mieszkań. – Pojawiające się na oknach, czy ścianach kropelki wody są pierwszym sygnałem złej cyrkulacji powietrza. A z tym wiąże się możliwość osadzania wilgoci w mieszkaniu, co ostatecznie może prowadzić do powstania niebezpiecznego dla zdrowia grzyba, z którym walka nie jest łatwa – wyjaśnia K. Pieniacka. Ponadto mokre lato, nawałnice i ogromne ulewy jakie miały miejsce w tym roku w Zielonej Górze przysporzyło właścicielom nieruchomości wiele nieprzyjemności. Zalane piwnice i dolne partie lokali i instytucji to poważny problem.

Designed by bearfotos / Freepik

Jak się okazuje samo wypompowanie wody z budynku nie zawsze jest skutecznym i kończącym problem rozwiązaniem. Ściany szybko wchłaniają wodę, ale to nie znaczy, że ją usuwają. Z czasem mogą pojawić się konsekwencje zaniedbania właściwego osuszania pomieszczenia, w postaci wychodzącej pleśni, która jest bardzo szkodliwa dla naszego zdrowia.  Z wilgocią i potrzebą szybkiego osuszenia ścian regularnie spotykają się fachowcy zajmujący się remontami, którym goniące terminy nie pozwalają na powolne oczekiwanie, aż ściany wyschną w swoim własnym tempie zwłaszcza w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Na wszystkie te przypadki może być niedrogie, a przy tym skuteczne rozwiązanie w postaci Osuszaczy Powietrza, dzięki któremu oszczędza się czas i zmniejsza koszty inwestycji.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Osuszacze Powietrza to urządzenia bardzo proste w obsłudze. Popularyzowany przez firmę DENSA model firmy MASTER DHP 45 wystarczy podłączyć do gniazdka, a później włączyć jednym przyciskiem i pozwolić maszynie robić resztę. Osuszacz pomimo swojej wagi, 50 kg jest poręczny ze względu na zamontowaną rączkę oraz koła, można go spokojnie prowadzić po płaskiej powierzchni. Ponadto mogą działać bez przerwy – wyjaśnia właścicielka firmy DENSA. Warto zauważyć że osuszacze firmy Master są bardzo wydajne. W ciągu doby wspomniany model może ściągnąć aż 46 litrów wody.  Osuszacze powietrza to oszczędność czasu i pieniędzy. Firma DENSA oferuje w krótkim czasie i za niewielką kwotę rozwiązanie problemu.

fot. DENSA

 

Pełen pakiet informacji

Zielonogórska firma DENSA zajmuje się nie tylko wynajmem i sprzedażą osuszaczy powietrza. Dzięki znajomości problematyki i zagadnień związanych z wilgotnością i osadzaniem się wody w pomieszczeniach, służy także fachową pomocą merytoryczną. – To ważne, żeby wiedzieć, że osuszacze nie zawsze są niezbędne, zwłaszcza jeśli chodzi o mieszkania, w których głównym problemem jest zła cyrkulacja powietrza – wyjaśnia K. Pieniacka. Firma DENSA podpowie, co zrobić żeby pozbyć się wilgoci stosując się tylko do podstawowych zaleceń w przypadku, jeśli problem stanowi zła wentylacja powierza.

Oferta

 

fot. DENSA

Firma DENSA oferuje wynajem i sprzedaż osuszaczy firmy Master. Koszt wynajęcia sprzętu, w zależności od jego gabarytów i wydajności waha się w granicach 45-55 zł za dobę. W przypadku sprzedaży Firma DENSA rprzygotuje ofertę na model, który będzie dostosowany do potrzeb klienta. – W naszej ofercie mamy zarówno osuszacze profesjonalne przeznaczone do ciężkich prac przemysłowych, jak również serie osuszaczy domowych – wspomina K. Pieniacka. Osuszacze przeznaczone są do usuwania skutków zalań i powodzi, sprawdzą się one zarówno na budowie, jak i w przemyśle, biurze czy domu. Są przyjazne środowisku, a mimo wysokiej wydajności nie zużywają wiele energii. Firma DENSA oferuje także nagrzewnice i wentylatory.
Szczegółowa oferta osuszaczy powietrza: na stronie internetowej
A także na: facebooku 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here