Zwierzakobus trafił do zielonogórskiej organizacji

2
972
fot. RatujemyZwierzaki.pl

OTOZ Animals Inspektorat Zielona Góra od lat działa na rzecz zwierząt. Często ranne, bezbronne i po trudnych przeżyciach trafiają właśnie do nich. Teraz organizacja otrzymała zwierzakobus.

Zwierzakobusy pomogą przewozić zwierzętaZwierzakobusy to busy, dzięki którym fundacje i stowarzyszenia mogą docierać w miejsca, gdzie zwierzęta są krzywdzone. Ze względu na to, że są to duże samochody będzie możliwe przewożenie wielu zwierząt naraz.  Zakup zwierzakobusów był możliwy dzięki 1% podatku. RatujemyZwierzaki.pl w ramach pozyskanych pieniędzy kupił aż trzy takie pojazdy.

1% procent podatku a udało się tak wieleŚrodki otrzymane w ramach akcji 1% podatku portal RatujemyZwierzaki.pl postanowił przeznaczyć na zakup zwierzakobusów. Dzięki zebranym 170 tys. trzy zwierzakobusy powędrowały do organizacji, cieszących się zaufaniem społeczności miłośników zwierząt – informuje Zofia Lamprecht z RatujemyZwierzaki.pl.

Zwierzakobus dla OTOZ Animals Inspektorat Zielona GóraJeden ze zwierzakobusów trafił do  OTOZ Animals Inspektorat Zielona Góra. Dwa pozostałe do Fundacji dla Szczeniąt Judyt oraz Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt. – Osoby, zasilający szeregi powyższych organizacji, na przestrzeni lat pomogli setkom zwierząt, ratując często te, którym nikt już nie dawał nadziei.  Wszystkie trzy organizacje walczą też o sprawiedliwość i ukaranie sprawców, znęcających się nad zwierzętami – informuje Z. Lamprecht.

 

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Dobrze wydana kasa. A tak w ogóle to to jest właśnie istota jednego procenta (cel społecznie użyteczny), a nie przekazywanie tego odpisu na czyjeś indywidualne potrzeby w ramach subkont.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here