Zostań prezydentem, wrzuć radnego do wody i zagraj w tenisa z senatorem

0
473
fot. Mirosław Materek

Jest tylko jedna taka okazja, żeby zamienić się z Januszem Kubickim rolami, a z senatorem Waldemarem Sługockim zagrać w tenisa i pójść na obiad. To oczywiście finał WOŚP. Ale to nie wszystkie niespodzianki i licytacje, jakie pojawią się podczas tegorocznej akcji. Co jeszcze nas czeka?

Prezydent i radni do licytacji

26 finał WOŚP już w niedzielę 14 stycznia. Na bieżąco informujemy Was o tegorocznych atrakcjach. Wiemy już kto wystąpi na zielonogórskiej scenie, jakie imprezy będą towarzyszyć temu wydarzeniu i co można wylicytować (czytaj: Karnety do teatru, kolacje, SPA i wiele więcej). Licytacje wymagają jednak aktualizacji. Podczas dzisiejszej konferencji sztabu WOŚP radny Filip Gryko, zdradził pomysły radnych na niecodzienną licytacje. Radni przetrwali już oblewanie wodą z wozu strażackiego, poczuli, jak to jest być rzuconym tortem, a teraz pozwolą mieszkańcom pociągnąć za sznurki. Dosłownie. –  Będzie podest na którym stać będą radni, kto pociągnie za sznurki wrzuci radnych do basenu – wyjaśnił Filip Gryko. Jeszcze nie wiadomo, którzy radni wezmą udział w licytacji. Zaproszenia zostały wysłane, teraz czas oczekiwania na odpowiedzi. 
Do akcji WOŚP włączył się także prezydent miasta Janusz Kubicki. Włodarz na aukcję podarował… swoje stanowisko. Zwycięzca licytacji będzie mógł zostać prezydentem na jeden dzień. Co w tym czasie będzie robił Janusz Kubicki? Zajmie rolę zwycięzcy licytacji. Z kolei zwycięzca licytacji oferowanej przez senatora Waldemara Sługockiego, może rozegrać mecz tenisa z samym senatorem, a później pójść z nim na obiad.

Licytacje różne

To oczywiście nie wszystkie licytacje, które zostały dziś zapowiedziane. Czeka nas m.in.:
– Koszulka drużyny Chicago Bulls z podpisami zawodników (przekazana przez cinkciarz.pl)
– Trening z wybranym przez zwycięzce aukcji zawodnikiem (Stelmet)
– Dzień z Patrykiem Dudkiem na Grand Prix w Gorzowie Wlkp. (Ekantor.pl)
– Złote odznaki Falubazu Zielona Góra z limitowanej edycji (Falubaz)
– Trening motocyklowy i zaproszenie VIP na derbowy mecz z Gorzów Stal (Falubaz)
– Dwudniowy wyjazd z posłanką Katarzyną Osos do Warszawy. Zwiedzanie Sejmu, nocleg, przelot i posiłek
– Kolacje dla dwojga osób
– Rejs na odrze. Dla wędkarzy 2 godzinny, dla turystów godzinny
– Książki z autografem (Norwid)
– Historyczne gadżety z falubazu
– Pamiętnik z lat 50/60 z podpisami znanych osób
– Dla zwycięzcy licytacji, zielonogórska filharmonia zagra 30-minutowy koncert muzyki filmowej i barokowej. I to w dowolnym miejscu na terenie województwa Lubuskiego
– Tygodniowy catering dietetyczny
– Taxi Bachus oferuje -10% za przejazd dla tych, którzy będą mieli serduszko WOŚP

To i wiele więcej już w niedzielę. Nie zapomnijcie sprawdzić programu 26 finału WOŚP (czytaj: Co, gdzie i kiedy? Program WOŚP).

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here