Zostały ostatnie bilety na spektakl Teatru Capitol z Patrycją Kazadi

0
302
fot. materiały prasowe

“Dwie pary do pary” w reżyserii Olafa Lubaszenki to doskonała propozycja na wiosenny weekend, której nie można przeoczyć. Czy noc poślubna może stać się koszmarem i być powodem do przykrych wspomnień? O to należy zapytać bohaterów przezabawnego spektaklu, propozycji Teatru CAPITOL, który Agencja Artystyczna Muza zaprezentuje zielonogórskiej publiczności już 10 marca br. (Tutaj znajdziecie bilety–>https://www.kupbilecik.pl/obiekt-294-filharmonia.zielonogorska.html).

 “Dwie pary do pary”

Seria niefortunnych pomyłek i zaskakujących wydarzeń zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami. Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkroczy inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Ta noc poślubna będzie dla nich bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego.

„Dwie pary do pary”, 10 marca 2019 r.(niedziela), godz. 16.00 i 19.00, Filharmonia Zielonogórska, pl. Powstańców Wlkp. 10

Obsada:

Patrycja Kazadi,

– Dominika Kryszczyńska,

– Eryk Kulm Jr,

– Lesław Żurek,

– Hiroaki Murakami

 

Bilety:

– punkty sprzedaży Abilet.pl,

– on line na: www.kupbilecik.pl; www.biletyna.pl, www.abilet.pl;

– zamówienia grupowe i rezerwacja : tel. 531 531 002, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here