Zniknął gruz z ul. Jana z Kolna. Będą apartamentowce

4
828

Na terenie, gdzie kiedyś była firma  odzieżowa marki Dallas przy Jana z Kolna, rozpoczęła się budowa nowych zabudowań mieszkalnych. Teren ten przed długie lata był niezagospodarowany i leżały tu sterty gruzy. W końcy teren został uporządkowany i jak się okazuje powstaną tutaj apartamenty.

W dniu 03 sierpnia 2018r., została wydana decyzja pozwolenia na budowę nr 644/2018,  
polegająca na budowie budynków mieszkalno-usługowych wielorodzinnych przy ul. Jana z Kolna w Zielonej Górze.  Inwestorem powyższej inwestycji jest spółka EBF DEVELOPMENT – informuje magistrat. Mają powstać tutaj powstać cztery wielorodzinne budynki mieszkalno-usługowe.  Jak informuje wykonawca inwestycja podzielona będzie na dwa etapy. Budowa pierwszego etapu to dwa czteropiętrowe budynki z windami – pierwszy trzyklatkowy 1ABC, drugi – dwuklatkowy 2AB, w sumie 188 lokali mieszkalnych. Do mieszkań na parterze będą przylegać ogródki – na wyłączne korzystanie. Zaplanowane są podziemne hale garażowe z otwartymi miejscami postojowymi.

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Apartamentowce??? Zwykłe bloki, z niewielką przestrzenią między budynkami, z pseudo placem zabaw i z permanentnym brakiem miejsc parkingowych i to wszystko w cenie 4400 zł/m2. Podobnie jak Polan, bloki na Zawadzkiego i Godlewskiego.

  2. A potem jeszcze ciągnące się latami sprawy sądowe za niedoróbki Jarząbka, który próbuje wykiwać swoich kleintów i lawiruje na wszeljie sposoby jak ma to miejsce na Moniuszki.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here