Znamy kolejną markę, która zagości w Stop Shop. Otwarcie centrum na wiosnę

0
1911
fot. materiały prasowe

IMMOFINANZ, właściciel czołowej europejskiej marki parków handlowych STOP SHOP, kompletuje listę przyszłych najemców, którzy zaprezentują swoją ofertę w najnowszym projekcie pod tym brandem, w Zielonej Górze. – Do grona marek, które już potwierdziły swoją obecność w zielonogórskim parku handlowym dołączył TEDi, zajmując w tej inwestycji łącznie 900 m kw. powierzchni – informuje biuro prasowe.

Postanie łącznie 12 sklepów
W ramach STOP SHOP Zielona Góra powstanie łącznie 12 sklepów na dostępnej powierzchni pod wynajem prawie 6.700 m kw. Otwarcie parku handlowego planowane jest na wiosnę 2022 roku.
– TEDi to europejska sieć z łącznie ponad 2.550 sklepami oferująca bardzo szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby, poczynając od artykułów kosmetycznych, drogeryjnych i toaletowych, poprzez artykuły samochodowe oraz książki, po akcesoria i karmy dla zwierząt. W ofercie TEDi znajduje się także bardzo szeroka gama produktów służących do utrzymania czystości oraz spożywczych – informuje biuro prasowe.

Jedenasty Stop Shop
Prace na placu budowy STOP SHOP Zielona Góra ruszyły pełną parą, równolegle do tego finiszujemy negocjacje z kolejnymi najemcami, podpisując umowy. Nasz zielonogórski projekt będzie łącznie jedenastym STOP SHOP-em w Polsce. Tym samym śmiało możemy stwierdzić, że nasz format handlowy ma już ugruntowaną i stabilną pozycję oraz jest na tyle powtarzalny, że w procesach komercjalizacji często rozmawiamy z najemcami, obecnymi już w innych STOP SHOP-ach. Ten fakt, bardzo ułatwia nam rozmowy z poszczególnymi klientami, gdyż już na wstępie wiedzą oni, czego można się spodziewać wynajmując powierzchnie w naszych parkach handlowych – skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.

Przy os. Pomorskim

STOP SHOP Zielona Góra zlokalizowany będzie w rozwijającej się dynamicznie wschodniej części miasta, bezpośrednio przy osiedlu Pomorskie, przy łączącej z centrum miasta Szosie Kisielińskiej, w pobliżu ronda Orląt Lwowskich. Dojazd do parku handlowego będzie możliwy także z ulicy Kętrzyńskiej, która łączy tę część miasta z drogą ekspresową S3. Łączny zasięg nowego STOP SHOP-u oszacowano na ponad 270.000 osób. Oznacza to, że tylu klientów będzie mogło dotrzeć do nowego parku handlowego w przeciągu 30 minut jazdy samochodem.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here