Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów w Zielonej Górze

0
387
fot. ZielonaNews.pl

W niedzielę, 10 czerwca br., zmienia się rozkład jazdy pociągów POLREGIO na terenie województwa lubuskiego. Nowy rozkład jazdy będzie obowiązywał do dnia 1 września 2018 r.

Nowy rozkład pociągów dla Zielonej Góry

W nowym rozkładzie jazdy będzie kilka zmian. I tak poranny pociąg z Węglińca o godz. 06:40 jadący do Żagania zostaje wydłużony do stacji w Zielonej Górze (z Węglińca pojedzie przez Żary bezpośrednio na Zieloną Górę). Trasa pociągu ze Zgorzelca o godz. 15.12, który kursował do Żar, będzie przedłużona także do Zielonej Góry. Pociąg z Zielonej Góry do Żagania o godz. 22.00 będzie kursował codziennie, a do tej pory kursował tylko w soboty, niedziele i święta. Zostanie uruchomiony również nowy pociąg z Zielonej Góry do Żagania o godz. 18.28.

– W związku ze zmianami, prosimy podróżnych o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy pociągów przed planowaną podróżą informuje Paweł Nijaki, rzecznik Przewozów Regionalnych w Zielonej Górze.

Informacje o nowym rozkładzie jazdy podróżni  mogą uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20, która jest czynna całą dobę, oraz na stronie www.polregio.pl lub www.rozklad.plk-sa.pl.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here