Zmiany przy dworcu PKP. Zobacz, co się tam dzieje (ZDJĘCIA, WIZUALIZACJE)

0
1469

Budowa Centrum Przesiadkowego i przebudowa ul. Dworcowej trwa w najlepsze. Teren przy dworcu jest całkowicie wyłączony z ruchu. Został wyburzony punkt sprzedaży biletów, nie ma także ronda. Zdarto asfalt, wokół piach, wystające kable i gruz. Ale po zakończeniu prac Centrum Przesiadkowe powinno ułatwić komunikację wielu z nas.

To właśnie przy dworcu PKP ma powstać Centrum Przesiadkowe. Inwestycja warta prawie 20 mln zł, odmieni to miejsce nie do poznania.  W miejscu pętli autobusowej i punktu sprzedaży biletów powstaną dwa ronda. Budynki, pętla autobusowa, stacje z ładowaniami autobusów i miejsce, gdzie obsługuje się pasażerów, zostaną przesunięte w stronę dworca. Cały obszar będzie zadaszony i zostanie połączony z dworcem kolejowym. Jeśli jesteście ciekawi, jak będzie wyglądać Centrum Przesiadkowe, to obejrzyjcie naszą galerię poniżej.

Z kolei przebudowa ul. Dworcowej ma związek z budową Trasy Aglomeracyjnej. Utrudnienia powinny skończyć się w lipcu tego roku (czytaj więcej: Przebudowa ul. Dworcowej)

Teraz jest tak: 

A będzie tak:

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here