Zlot Mikołajów na Dzikiej Ochli

0
141

 

Po raz drugi na Dzikiej Ochli odbędzie się bieg charytatywny dużych i małych mikołajów. Celem biegu jest wsparcie Stowarzyszenia Przyjaciół Osób z Zespołem Downa.

Charytatywny Bieg


Bieg Dobrych Mikołajów odbędzie się 4 grudnia. Dorośli będą mieli do przebiegnięcia 10 km, a bieg rozpocznie się o godz. 12, natomiast dystans dla mniejszych mikołajów to 1 km i ten bieg wyruszy o godz. 11. Na rozpoczęcie pobiegną także podopieczni stowarzyszenia. Wszystko po to, aby podkreślić cel tegorocznego biegu.

Wszystkie zgromadzone pieniądze przekazane zostaną Stowarzyszeniu. Przyjaciół Osób z Zespołem Downa. Dorośli chcący wziąć udział w biegu zapłacą za pakiet startowy 35 zł, a dzieci 10 zł. Poza tym będzie można za dowolną opłatą zrobić sobie profesjonalne zdjęcie z Mikołajem lub śnieżynką, które później będzie do pobrania. Do dyspozycji będzie także foto budka do robienia zdjęć w świątecznej oprawie.

Moc atrakcji nie tylko dla biegaczy
Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem, nie tylko uczestników biegu czeka sporo atrakcji. Na imprezie będzie można przygotowywać ręcznie ozdoby świąteczne, przypinki z różnymi bohaterami i ubierać trzymetrową choinkę. Dzieci będą mogły skorzystać z malowania twarzy i bawić się wielokształtnymi balonami. Poza samodzielnym robieniem ozdób będzie można też je zakupić na kiermaszu przygotowanym przez stowarzyszenie.

Rodzice, którzy chcą, aby ich pociechy otrzymały prezent od samego Mikołaja mogą przynosić podpisane podarunki w godzinach 11- 11:45.

Organizatorzy zachęcają i jednocześnie proszą wszystkich, którzy mają zamiar pojawić się na Dzikiej Ochli 4 grudnia o przebranie się, np. za mikołaja, śnieżynkę, renifera czy chochlika. Na najlepsze stroje czekają nagrody, ale najważniejsze w przebraniu jest stworzenie świątecznego klimatu.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here