Źle zaparkowane samochody będą odholowywane z terenu szpitala

0
123
fot. materiały prasow

Na terenie szpitala przebudowa układu komunikacyjnego. Wiele osób parkujących na terenie szpitala nie respektuje znaków. Szpital zapowiada, że pojazdy zaparkowane w miejscach zakazu będą odholowywane na koszt właściciela.

Zmiana oznakowania na terenie szpitala
– Oznakowanie zostało zmienione. Na tym terenie w wielu miejscach obowiązuje zakaz zatrzymywania się. Policjanci ruchu drogowego od kilku dni pojawiają się na terenie szpitalnych parkingów i informują o zmianie oznakowania oraz obowiązujących zakazach zatrzymywania się. Przypominamy kierowcom, że w przypadku pozostawienia pojazdu w miejscu gdzie pod znakiem drogowym B-36 widnieje tabliczka ze znakiem holowania – odholowanie pojazdu odbywa się na koszt właściciela – informuje policja.

Samochody będą odholowywane
Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze podkreśla, że kierowcy utrudniają poruszanie się po terenie szpitala karetek, czy innych pojazdów uprzywilejowanych np. straży pożarnej, a tym samym stwarzają zagrożenie życia, zdrowia i bezpieczeństwa. – Dlatego od poniedziałku 5 lutego, pojazdy zaparkowane w miejscach zakazu będą odholowywane na koszt właściciela!
Zdajemy sobie sprawę z występujących na terenie szpitala trudności i z góry za nie przepraszamy. Jednak aby było lepiej, najpierw musi być gorzej. Optymistyczna informacja jest taka, że już za kilka tygodni będzie gotowy największy, bo na 250 miejsc parking naprzeciwko CZMID – informuje szpital. Podpowiada, że można korzystać z wielopoziomowego parkingu przy szpitalu.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here