Zielonogórski sklep wędkarski BOLW.pl

1
289
fot. materiały prasowe

Wędkarstwo to nie tylko hobby. To pasja, która łączy pokolenia. Gdy szukasz sprzętu wędkarskiego i akcesoriów, oczekujesz dużego wyboru, niskich cen i fachowej porady. Zielonogórski sklep wędkarski BOLW.pl to właśnie takie miejsce.

Wędkarski sklep stacjonarny i internetowy www.bolw.pl powstał dla pasjonatów łowienia ryb. To tutaj znajdziesz pełen asortyment z wszystkich kategorii sprzętu wędkarskiego. Markowe wędki, kołowrotki, haczyki i żyłki to dopiero wstęp do świata akcesoriów wędkarskich.

Wybieramy sprzęt na łowisko

Ilość akcesoriów wędkarskich przyprawia o zawrót głowy. W każdej kategorii jest wiele wariantów, wielkości i gramatur. To ważne, by móc precyzyjnie skomponować zestaw na dany typ łowiska, dostosowany do metody wędkarskiej i gatunku ryb. Dobór akcesoriów w dużym stopniu decyduje o skuteczności połowu.

Odzież i akcesoria wędkarskie

fot. materiały prasowe

Wędkarze spędzają dużą ilość czasu w plenerze, przez cały rok. Potrzebują zatem odpowiedniej odzieży, obuwia i akcesoriów, gwarantujących im komfort pobytu na łowisku. Ponadto mając meble turystyczne, namiot czy parasol wędkarski, pobyt na łowisku możemy wydłużyć nawet do kilku dni. A zatem: warto być na bieżąco z wszelkimi nowościami.

Profesjonalne zanęty

Gotowe zanęty wędkarskie są bardzo skuteczne. Ich skład, zapach, kaloryczność czy gramatura cząstek to wynik wielu lat doświadczeń w komponowaniu mieszanek topowych producentów. Carpio, Sensas, Niwa, Browning, Mondial-F, Lorpio, Champion Feed, Marlin, Marcel Van Den Eynde, Jaxon, Feeder Bait i wiele innych, to eksperci w dziedzinie zanęt i sprzętu wędkarskiego.

Blog wędkarski BOLW.pl

Gdy zastanawiasz się, jaki sprzęt dobrać na dane łowisko lub do danej metody wędkarskiej, porady na blogu wędkarskim sklepu BOLW.pl to skarbnica praktycznej wiedzy. Tutaj poznasz też występujące w Polsce ryby, ich upodobania i miejscówki. Teksty publikowane są kilka razy w miesiącu – z pewnością warto tu zaglądać.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here