Powstaną zielone przystanki w mieście. Jutro piknik konsultacyjny

2
1697
fot. projekt na FB

Zielone przystanki w centrum miasta to pomysł Pawła Zalewskiego z Ruchu Miejskiego Zielona Góra. Projekt został zgłoszony do budżetu obywatelskiego i zyskał poparcie zielonogórzan. Teraz miasto przystępuje do jego realizacji. Ale najpierw chce zorganizować piknik konsultacyjny, by sprawdzić, jakie są oczekiwania mieszkańców.

Chcemy poznać Wasze oczekiwania, dlatego zapraszamy na piknik konsultacyjny. W miłej (i mamy nadzieję wiosennej atmosferze) poprosimy Was o wypełnienie krótkiej ankiety, dzięki której dowiemy się jak przystanki powinny wyglądać. Wybierzemy wspólnie najpopularniejsze miejsca i obsadzimy je roślinami tworząc w miejskiej dżungli prawdziwe oazy zieleni – zachęca Zakład Gospodarki Komunalnej. Piknik konsultacyjny odbędzie się 4 kwietnia w godz. od 14.00 do 17.00 na przystanku przy Elżbietankach. Ale od dziś można wypełniać ankietę na stronie internetowej miasta i ZGK (linki poniżej). Wydarzenie na Facebooku znajdziecie tutaj: Piknik konsultacyjny – Zielone przystanki w centrum miasta

Ankietę można także wypełnić na stronach internetowych:
👉 www.zielona-gora.pl
👉 www.zgk.net.pl
Będzie dostępna od 21 marca do 4 kwietnia.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Dobra i fajna inwestycja. Mam nadziej, że wandale za szybko nie wyrwą i nie zdewastują wszystkiego.

  2. Największym wandalem jest zakład Gospodarki Komunalnej.
    Pytam się dlaczego dęby posadzone wzdłuż ulicy przy kościele na Os. Pomorskim zostały wyrzucone i w to miejsce posadzono nowe drzewa?
    Nie przyjmuję tłumaczenia, że gwarancja, itd. Po prostu ZGK je ususzył!!!
    I to samo spotka zieleń na przystankach.
    Chyba że będzie z plastiku.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here